Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (ffi) miért hullámzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (ffi) miért hullámzik mellettem érzelmileg?

Figyelt kérdés
egyszer a semmiből féltékenykedik, egyszer megsértődik mindenért, egyszer úgy érzi provokálnia kell(beszól, stb)-kihozni a sodromból, mindig csinál valamit, ahelyett hogy csak natur lennénk, élnénk, szóval én meg stabilan mindig ugyanazt érzem szeretem, szeretek vele lenni, várom haza, magyarán én olyan nyugisan ellenék vele.
2014. ápr. 4. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elégedetlen lehet valamivel. Akár veled, akár valami munkahelyi gondja is lehet.
2014. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mensizik.
2014. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ő nem mondja, én meg nem látok bele az életébe ha nem vagyok ott, hogy mik hathatnak rá érzelmileg, amik nálam csapódnak le/nálam törnek ki belőle.
2014. ápr. 4. 15:51
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval ha esetleg odáig fajulna, hogy elhagy, még azt sem érteném miért.
2014. ápr. 4. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán mert egy érzelmileg labilis,gyerekes p..cs.Mivel nem illetek össze,így nem jósolok nagy jövőt nektek.
2014. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!