Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengeteget költ a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteget költ a barátom a hugára. Ti szóvá tennétek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, 1,5 éve náluk lakunk. Azért költöztünk ide, mert saját lakást szeretnénk hitel nélkül.A szülei mindenbe segítenek, még azt se nagyon engedik, hogy a rezsibe beszálljunk.

Már nagyon kevés pénz kellene, de most lesz a huga szülinapja amire a barátom egy autót akar neki venni.

19 éves a csaj, nagyon elkényeszteti a barátom. Azzal érvel, hogy 400km-ert vonatozik hetente oda-vissza, mert kolis és sajnálja. De istenem.. más is vonatozik. Szerintem nekünk fontosabb a lakás, mivel babát szeretnénk.Finoman jeleztem már, hogy nem tetszik az ötlet.

Nem vagyok irigy, de a hugának mindene meg van, és más se hal bele a vonatozásba.

Szerintetek megér egy vitát?


2014. ápr. 4. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet ő meg így jelzi, hogy nem akar családot
2014. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szeintem nem éri meg ez a vitát
2014. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de nekem is fontosabb lenne egy vérrokon, mint egy barátnő...

A pénz meg majd jön előbb utóbb.

2014. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most nem rólam hanem a közös saját lakásról van szó...amit ő is akar.
2014. ápr. 4. 16:08
 5/13 anonim válasza:
Lehet, hogy ezzel is jelzi, hogy nem akar még összeköltözni veled.. Meg a testvére boldogsága fontosabb mint egy közös ház veled.
2014. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, a vér az vér! Soha semmi nem lesz fontosabb neki a húgánál, még a közös életetek se! Az én bátyám is ilyen szerencsére. De örülök,hogy a sógornőm nem olyan mint te!
2014. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mi közöd hozzá hozzá hogy mennyi költ rá?
2014. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ milyen autót akar venni neki. Egy fulkl extrás Audit, vagy egy 300 ezer forintos használt wolksvagent. Vér-vér oké, de egy idő után a testvérek különválnak és akkor ott lesz neki a felesége kedves kommentelők és nem a húga.
2014. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8as én ezzel nem értek egyet.

Az én testvéreim hozzám képest sokkal szegényebbek, és ha azt mondanák, hogy adjam oda az utolsó kajámat, azt is megtenném. Egy testvérnek sokkal fontosabb a testvére boldogsága, mint a saját maga boldogsága.

legalábbis nálam így van...

2014. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5-ös már most is össze vannak költözve.
2014. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!