Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok,hogyha átmegyek hozzá,vagy ő hozzám akár reggel,napközben vagy este, akkor milyen kis aprósággal lephetném meg a páromat? Volt már hogy főztem neki,saját készítésű sütivel vártam stb. Nagyon szereti a meglepiket,főleg ha én csinálom(mellesleg 20 éves fiúról van szó ha fontos tényező a kor)!

normális,hasznos válaszokat/tippeket szeretnék!

17/L



2014. ápr. 4. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak egy apró tippet tudok adni, szerintem sokkal többet ér az ilyen gesztus, mint akármi más. Egyszer, váratlanul, öleld át hátulról (úgy értem, amikor áll és esetleg csinál valamit), bújj hozzá, szívd be az illatát. Tudom, sokan hiszik ezt inkább férfi szokásnak, de pontosan ezért fogja annyira meglepni, és biztosan nagyon jól fog esni neki.

Remélem bevalik, mindenesetre az én Párom imádja :)

18/L

2014. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első igen jó, ezt én is szoktam csinálni és mindig nagyon elérzékenyül tőle a párom. :)

Másik, mi olyat szoktunk csinálni, hogy kis cetlikre felirogatunk mindenfélét, akár egy idézetet, akár pár mondatot az iránta érzett érzelmeinkről, akár csak egy szeretlek szót, ilyesmiket, és elrejtjük egymás szobájában/ruhái közt/ágyában/táskájában/ahol éppen jólesik, és aztán mikor megtalálunk egy ilyet az annyira jó tud lenni! Én rendszeresen be is könnyezek, ha valami különösen cukit írt.:D :)

2014. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom:))
2014. ápr. 5. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!