Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy srác nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy srác nem jelöl be facebookon, akkor nem is érdeklem? Máshol nem igazán tudna velem beszélni.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a világ nem a facebook körül forog, de mégis, kapcsolatfenntartásra nem rossz dolog...
2014. ápr. 5. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben, engem se izgat annyira a facebook.
2014. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

attól függ, mennyire használja a facebookját?

ha sokat, akkor nem érdekled

ha nem szokta, akkor még lehet hogy érdekled

szóval valószínűbb, hogy nem érdekled

2014. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Méghogy a világ nem a facebook körül forog! Legközelebb már azt állítjátok a Nap sem a Föld körül forog...
2014. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Föld KERING a Nap körül és a saját tengeje körül forog!!!!
2014. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a saját tengeLYe körül forog, azért írtam így, mert gyakorin ezzel szoktak dobálózni.😉
2014. ápr. 5. 12:36
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:
Nem jelent semmit, ne a faceből indulj ki.
2014. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es elromlott a szarkazmus detektorod, kölcsön adjam az enyémet?
2014. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!