Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit illik válaszolni? Mit várhat tőlem?

Figyelt kérdés
Egy srác (akinek korábban írtam már, mert úgy tudtam érdeklem őt de válaszra sem méltatott) arról küldött nekem üzenetet, hogy most véget ért a kapcsolata. És azt mondja, ő nem tudott a korábbi üzenetemről, mert az exe rendszeresen szelektálta az e-mailjeit.

2014. ápr. 5. 12:42
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
100%

Sajnálod, reméled jól van.

Nála a labda máris.

2014. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudott, de most hirtelen tud róla. Nagy kamugép. Ráadásul szánalmas, volt neki a csaja, meg te a leveleddel, se elötte se utána senki, rajtatok kivül még a remény se, ezért lopakodna most hozzád ezzel az óhéber dumával.

Irj neki vissza majd egy év múlva hogy most találtad meg a levelét, mi a szitu.

2014. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Valószínűleg búfelejtő puncivadász üzemmódra állt át.
2014. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!