Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én tapasztaltam azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztaltam azt, hogy komoly kapcsolatra éretlenek és gyerekesek a 20 alatti srácok?

Figyelt kérdés
De még sokszor a kicsit idősebbek is.
2014. ápr. 5. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
azért vannak kivételek, csak ritka
2014. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy a lányok is. De azt hiszem, sajnos ez természetes ilyen idősen. Lehet velem van a baj. De ez persze csak általánosítás. :) 17/f
2014. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legtöbb lány is.. Itt álmodoznak hosszú távú kapcsolatról és elég sok kérdést lehetett a napokban látni, hogy bajok vannak az elkötelezettséggel.
2014. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a bunkó nagyszájú srácokat válogatjok nem kéne mindenki másra álltalánositani ;) nőkre is lehetne mondani hogy rib. ncok de ez eset ben általánosit egy intelligens ember.. F23
2014. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam rájuk semmi rosszat, de még gyerekek. Ez egyébként nem is lenne gond, csak huszonéves fejjel nekem csak "ők jutnak". Hozzám hasonló korúak a 16-18 éves korosztályban keresgélnek, a 18-20 körüli srácok meg valamiért azt gondolják, hogy akkor ők a huszonéves lányokra mennek majd vagy nem tudom... Csakhogy gondolkodásban többnyire nem vagyunk egy szinten és ezt nem sértésnek szánom.
2014. ápr. 5. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Én rövidtávú,komolytalan dolgokra vagyok alkalmatlan,de nem ez a normális ebben a korban,hanem amit leírtál,nem kor és nem függő,csak az átlagra jellemző.
2014. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hajaj, még a 20 felettiek is. :( És csodálkoznak azon, hogy egyre több az olyan pár, ahol nagy a korkülönbség a férfi javára.

Tisztelet a kivételnek természetesen!

2014. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!