Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljük a "Magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljük a "Magányos Farkas" vagyok típusú férfiakat?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megoldást szeretnénk találni problémánkra. Mindketten egy se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk egy-egy különböző hasonszőrű férfivel. Mind a kettőnknél jelentkezett a "egyedüllétre vágyom" "Nem vagyok hozzád való" "Jobbat érdemelsz nálam, többet érdemelsz." "Jobb lenne ha elköltöznél" "Jobb lenne neked nélkülem" "Ezt érzem hogy egyedül akarok lenni, függetlenségre vagyám de nem egy új csajra." Nagyon távolságtartóak és megszeretnénk törni a jeget, mert mind ketten már jó ideje együtt vagyunk velük Én 1 éve Barátnőm féléve sürgős megoldást várunk!!!

2014. ápr. 5. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jó ideje. Fél éve? Meg egy éve?

Arra nem gondoltatok, hogy nem kelletek ezeknek a férfiaknak?

2014. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egy fél éve illetve egy éve húzódó problémára nagy valószínűséggel fogtok találni sürgős megoldást... ami nem megy ne erőltessük! szokták mondani tapasztalat emberek.
2014. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt semmi probléma és most jött hirtelen egy a "hülyeség". Minden redben ment, egyik pillanatról a másikra történt. És nincs az hogy nem szeretnek vagy nem szerelmesek belénk, csak ők így éreznék jobbnak.
2014. ápr. 5. 18:04
 4/12 anonim ***** válasza:
És vajon miért éreznék így jobbnak? Én is találkoztam ilyen típusú pasival. Nem akar téged. De nyugodtan kaparj érte.
2014. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen, sajnos ez nem pasitípus, hanem kapcsolattípus. amellett másképp viselkednének, akit szeretnek.
2014. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Találtak másvalakit. Talán egymást.
2014. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pont az a vészjósló, hogy nem végig viselkedtek így!

Ha ilyen típusú oasik lennének, az elején is ilyenek lettek volna.

Több mint valószínű, hogy más nő van a képben.

Ezek tipikusan azok a mondatok, amiket a pasik akkor mondanak, amikor azt akarják, hogy vége legyen a kapcsolatnak.

Talán azt is, hogy a nő szakítson, hogy aztán ne ő legyen a rosszfiú, hogy dobta a csajt.

2014. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kolosszus22 ***** válasza:

Hmm...mintha csak magamról olvasnék. Az a nagy helyzet, hogy ha magamból indulok ki bizony nem kelletek eléggé a pasiknak, az ilyen típusoknak nehéz az elköteleződés.

Adok egy tuti tippet, erre bukom: Ne adjátok ki magatokat teljesen a pasinak, ne mutassátok ki, hogy mennyire oda vagytok érte, persze ne is legyetek távolságtartók, de ilyen kis húzd meg-ereszd meg játékot kell játszani, érezze, hogy nem birtokol téged, íncselkedjetek.

Ha jól sejtem ők sem azok a romantikus, érzelgős típusok, nem puffogtatnak sűrűn szép szavakat.

2014. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek lehet igaza köszönjük a tuti tippet :)
2014. ápr. 5. 21:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Hmm...adnék egy tuti tippet, olvasd el még 1x az utolsót...

Err bukik Ő!

Nincs rá garancia, hogy a ti csávóitok is erre buknak..

Ami tuti, nem kelletek nekik..

2014. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!