Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem elérhető már 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem elérhető már 3 órája. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Németországban élünk,páromnak egy üzleti megbeszélése volt 21.30-ig Kölnben,onnan kb. 1,5 h az út hozzám,azt ígérte 23.00-ra itt van. De azóta semmi,a telefonja kivan kapcsolva ,nem tudom elérni.mielőtt elindult még írt,hogy most indul :( Nem tudom mire gondoljak,nagyon félek hogy balesete lehetett :(

2014. ápr. 6. 01:21
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Kösz ilyen válaszokra nincs szükségem!!!
2014. ápr. 6. 01:24
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
Tuti kurja a szeretojet:D LOL
2014. ápr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Egy Srác Asszem ***** válasza:

valószínűleg jólenne ha felhívnád mondjuk a munkatársát vagy valakit, és nem ide írnál ilyen kérdést.... felnőtt értelmes ember aki NÉMETORSZÁGBAN él a párjával hogy tehet fel egy ilyen kérdést ide, ebbe a témába ??? remélem nincs semmi baja!

hívj olyan személyt akivel az üzleti megbeszélésen volt, és kérdezd meg tőle nem tud e valamit róla stb...

nyugodj meg biztos nincs baj , lehet csak lemerült a telefonja és dugóba keveredett, azért nem ért még oda.

2014. ápr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Honnan lenne meg az üzleti partnerje száma?

Egyedül ment a tárgyalásra

2014. ápr. 6. 01:28
 5/23 anonim ***** válasza:
Itt ülve csak bölcs tippelgetésbe kezdhetünk, de az nem nagyon segít. Tekintettel arra, hogy éjszaka van, a dugó valószínűtlen, az meg fura, ha ki van kapcsolva a telefonja. Én is aggódnék a helyedben, de felesleges elméleteket gyártani.
2014. ápr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
biztos dugó van....a hátsó ülésen egy jánnyal, aki nem te vagy :D
2014. ápr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Esetleg meg lehet kérdezni a mentőket/rendőrséget, hogy az adott útvonalon történt-e baleset, és azt is megmondhatod, hogy kit keresel, gondolom igazolványok vannak a párodnál...
2014. ápr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Azért ha pl én valamiféle szeretőt húznék a kocsi hátsó ülésén, akkor kitalálnék valami kamu-alibit és telefonálnék otthonra.
2014. ápr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Remélem nincs baja! Én próbálnék információkat gyűjteni az útvonaláról, hogy volt-e esetleg baleset, vagy más.

Küldenék neki egy SMS-t, mert ha merül a telefonja, akkor lehet, hogy kikapcsolta, hogy baj esetén tudja használni.

Írd meg, ha megtudod, hogy mi volt!

2014. ápr. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
szólj a Cobra 11-nek, ők tudják :D
2014. ápr. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!