Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 16-18 éves párok mit csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16-18 éves párok mit csinálnak, ha egyikőjüknél vannak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ha nem mennek sétálni, bulizni, vagy akárhová, hanem otthon maradnak. Nyilván ha olyanok a körülmények akkor szexelnek, de ettől a lehetőségtől most tekintsünk el. Normális, ha olyankor az idő nagy része smárolással, tapizással stb. mennek el? Ha nem akkor mi mást lehet egyáltalán csinálni? Filmeket sem lehet a végtelenségig nézni, ha csak ülünk meg beszélgetünk egyszer kifogyunk a témából. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy a felsoroltakon kívül még mit?

2014. ápr. 6. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Hát elég gáz ha már most kifogytatok az ötletekből és másoktól kell kérdezni hogy mit csináljatok....mi lesz később, egy több éves kapcsolat után....pedig még ilyen fiatalom ontani kellene az ötleteket, programokat, de úgy látom a kreativitás kihalt a mai fiatalokból....
2014. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 mint ahogy minden más, ezért tartunk ott ahol.
2014. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Kártyázatok, nézzetek sorozatokat a tvben hülyéskedjetek (csiklandozás stb)
2014. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

ÓÓ, rengeteg mindent lehet csinálni.

Társasozzatok, nézzetek régi fotóalbumokat, hallgassatok zenét, nézzetek sorozatot, beszélgessetek (na, azért nem olyan könnyen lehet kifogyni a témákból!), de akár valami egyszerűbb kaját, sütit is összedobhattok. Nagyon jó közös program lehet a sütés, főzés, de akár besegíthetsz neki a takarításban is, ha úgy van, sőt, időnként, ha végképp nem tudjátok, mit csináljatok, a szülőket is megkérdezhetitek, hogy segítsetek-e valamit, elmenjetek-e bevásárolni stb. Biztos, hogy értékelik a szülők is, ha azt látják, hogy a gyerekük és párja nem csak vendégek, hanem, ha kell, segítenek is.


Sőt, tudom, bizonyára nagyon meredek ötlet, de lehet egymást motiválni a tanulásban, vagy ha egyik fél nem ért valamit, de az adott tárgyból a másik jó, még segíteni is lehet egymásnak. :)

19/L

2014. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem említettem, hogy bármi olyan problémánk lett volna, hogy csak untuk egymást és kész. Szerintem tök normális ha az ember aggódik, hogy ellaposodik és megunják, ezért tanácsot kér.

Az utolsó válaszolónak viszont köszönöm, hasznos választ kaptam tőle:)

2014. ápr. 6. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!