Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mi a véleményed a távkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Működhet? Megéri? Vagy csak időhúzás?

2014. ápr. 6. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Működhet, ha a jövőben úgy tervezik, hogy együtt élnek.

De működnie kell a bizalomnak, a hűségnek.

2014. ápr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog kell hozzá.

hűség és őszinteség.


ha ez a kettő nem lesz meg akkor időpocsékolás.

de ha igen és hosszútávra terveztek, akkor megéri.

2014. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Távkapcsolatban éltem 2 évig..Nálunk meg volt a hűség bizalom. De nagyon nehéz, csak akkor vágjatok bele, ha nem kell sokat várnotok arra hogy együtt lehessetek, ha messze van az még akkor inkább szerintem ne. Mert csak szenvedés az egész, főleg ha nagyon szeretitek egymást.
2014. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is távkapcsolatban vagyok màr lassan 10 hónapja. Nagyon jól működik mivel bízunk egymásban és megvan a hűség is. Általában 2-3 hetente találkozunk suli+munka miatt. Ilyenkor próbálunk 4-5 napot együtt lenni.

Egészbe véve szerintem működhet,ha két ember igazán szereti egymást.

2014. ápr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy rövid távkapcsolatom de nekem nem jött be.

Az utazás fárasztó, hosszú és sok pénzbe kerül. Csak hétvégén tudtam vele találkozni és ez még a jobbik eset mert van aki csak 2-3 hetente találkozik a másikkal.

Nekem olyan kapcsolatra van szükségem aminél a távolság max 40km, tehát még robogóval is 1 órán belül ott vagyok ha szeretném, és a másik is át tud jönni hozzám akár hétköznap is mire hazaérek a melóból. Nem minden nap de egy hétköznapi nap és egy a hétvége azért jó lenne.

2014. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom szerint működött az életemben, amíg volt bizalom, hűség és megoldhatóak voltak a hétvégenti találkozások. Egy idő után felbukkant a féltékenység és az utazás is nyűg lett. Vége lett.
2014. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lassan másfél éve élek távkapcsolatban.

Hetente találkozunk, egész hétvégére.

Nálunk megvan az őszinteség és a hűség is, szóval szerintem (is) működhet.

2014. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt távkapcsolatom, én tulajdonképpen élveztem, ha akartunk volna akkor heti 2-3 napokat együtt lehettünk volna folyamatosan, csak akkor megkaptam azt hogy neki kell a szabad tér...bár ez már a vége felé volt, akkor már bármit csináltam hibának rótta fel.


Amúgy ha látsz benne jövőt, és van egy látható vége a távolságnak, akkor megéri belemenni, nálunk sajnos a közös jövő képe nem volt meg.

2014. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Van kibontakozóban jövőkép, és nagyjából másfél év múlva közelebb költözöm hozzá. Utána meg kialakulhat a többi.


Bizalom is teljesen rendben van, és mindketten benne vagyunk a dologban. Szerintem is működne. Évek óta ismerjük egymást, mindvégig fent állt ez a távolság. Tudtuk mibe vágunk bele. :)


Csak hát ugye manapság annyi mindent hallani... De jó látni hogy másoknak is működik a dolog. :)

2014. ápr. 6. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!