Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit irigy vagyok a lányokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit irigy vagyok a lányokra, hogy nekik minden könnyebb, vagy tévedek?

Figyelt kérdés

Lássuk csak... félévig futottam nyáron egy lány után. Végül azt a pasit választotta, akit már 2 éve ismer, de sose tett semmit sem a dologért, én meg futottam utána.

Aztán megismertem két lányt, jók lettek volna, de mind a kettő foglalt volt.


A lányoknak semmit nem kell tenniük, és sikerül a dolog, nekik nem kell dolgozniuk! Nekik csak úgy magától összejön minden ... :(


2014. ápr. 6. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát, ez azért nem mindig van így, meg nem is tudhatod azok a lányok mit tettek, vagy mit nem, hogy kapcsolatuk legyen.

De az udvarlás a régi időkben is a férfiak dolga volt, ha belegondolsz.

2014. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az udvarlásnak csak addig van értelme amíg azt koronázhatja siker. De ma ez az esély olyan alacsony, hogy felesleges időpocsékolás.

A kérdező is világosan leírta, aki udvarol --> pofára esik, aki nem --> siker.

2014. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Csak a látszat az, hogy ti küzdötök értünk. Ha tudnád mennyi energiánk fekszik abban, hogy ezt feltételezzétek?
2014. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nehogy azt hidd. nekem tetszik most egy fiú, egyenlőre csak köszönő viszonyban vagyunk, de sajnos nekem kell tepernem, hogy kiderítsem van-e esélyem nála. olyan nagy pozícióbeli szakadék van köztünk, hogy ő szerintem sose kezdeményezne csak úgy egy találkát, ha én nem kérem meg hogy jöjjön el.
2014. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
A lányoknak csak akkor nem kell semmit tenni ha megelégszenek a selejtes férfiakkal. A minőségi férfiakért már sokat kell dolgozni.
2014. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez csak fiatal korban.

30 év felett a nők gyilkolnak a partiképes pasikért

2014. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lányként nekem is kezdeményeznem... sőt én nem szeretem a véletlenre bízni a dolgot, ezért én elég kezdeményező vagyok párkapcsolatok terén. Természetes bezsebelhetek pár sikert és sok visszautasítást is.

Csak én valahogy nem éreztem soha azt, hogy igazságtalan lenne, ha adott pasi nem akar engem. Szívességet is tesz azzal, hogy egyenesen megmondja nem akar. Semmi sem kötelező. Persze van oly srác aki őrlődik, hogy szeretne-e vagy sem... aztán várom, hogy majd kialakul vagy nem. A jó kapcsolathoz idő kell. És nem sajnálom ezt az időt még akkor sem ha pofára esés a vége.


Szóval attól, hogy nő vagyok még nem kapok meg akárkit akire ránézek.

2014. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyilván itt nem a szélsőségekről van szó,hogy a legjóképűbb pasik egyből ugranának utánatok,tehát nyilván nem mindenkit kaphatnak meg.Azonban nagyon sok srácot igen,még egy átlagos csaj is simán.Azonban egy átlagos srác,senkit,nincs esélye egyszerűen.A vicces,hogy teljesen átlagos kinézetem van külsőre,majd van egy egyéni stílusom és öltözködésem,igen igényes is vagyok magamra.Azonban már annak is el sem tudnátok hinni mennyire örülnék,ha lenne végre csak egy lány is,akit érdekelnék és akivel jól meglehetnék.Egyszerűen semmi nem jön össze,és komolyan már azt is fontolóra vettem,hogy valaha kelleni fogok én valakinek még ezek után?

A lányok meg ilyen idősen már a legtöbben átestek minimum 1 de 2-3 kapcsolaton biztosan...Nekem egy sem jön össze... :/

22/F

2014. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha három lány alapján ezt általánosságban leszűrted, akkor gratulálok.


Egyáltalán nem könnyebb. Sírnak itt naponta a srácok, hogy nem kellenek senkinek, az átlagos lányok meg válogatnak a helyes pasik közül, holott ez nincs így. Láttam én már sok átlagos pasit kapcsolatból kapcsolatba ugrálni, míg átlagos lányokra rá sem néznek.

Huszonévesként nekem is csak egy "kapcsolatom" volt eddig, bár sok dolog miatt nem is nevezném így, szóval lányként nekem is nagyon tepernem kell, ha nem akarok egyedül maradni és szerintem kevesebb dologgal tudom kompenzálni a nem túl vonzó külsőmet, mint egy férfi, arról nem beszélve, hogy erre kevesebb időm is van.

2014. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tudod, akkor király a lányoknak, ha olyan fut utánuk,aki bejön nekik! különben futhat rengeteg pasi, ha nem tetszik egyik sem,én ebben a helyzetben vagyok, és nagyon nem könnyű!!!
2014. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!