Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem egy csaj sem összejönni?

Figyelt kérdés
Tudom sok fiúban felmerül ez a kérdés. Nagyon sok lánnyal beszélgetek és elég hamar elnyerüm bizalmukat. Nagyjából 90 százalékuk mindig dicsér meg, hogy milyen jó pasi vagyok meg magas szép szemem stb, de eggyik sem akar velem járni csak barátkozni. Mikor elhivom bármelyiket is randizni akkor mindig közbe jön valami, vagy mikor találkozom velük akkor meggondolják magukat, mármint elhangzik az a mondat amit rühellek, maradjunk csak barátok. Lányok ha külsöre tetszik egy pasi és barátságos és oda figyelő, akkor miért nem adtok neki egy esélyt vagy mi lehet az oka. Szerintem nem rossz a dumám, igazából rá is kérdeztem egy párszor, most vagy hazudtak, hogy de igen jó vagy nem tudom.
2014. ápr. 6. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Azért van, mert te még a klasszikus udvarlási módokat követed. A nőknek ma már nem az kell, hogy benyalj nekik. Ha vonzó vagy egy nő számára, akkor teljesen mindegy, hogy viselkedsz. Kivéve ha udvariaskodsz. Saját tapasztalatból tudom, hogy sokkal többre mész azzal, ha pimasz és bunkó vagy.
2014. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hm, az a könnyebbik út. Harcoltam egy lányért kb olyan fél évig aztán feladtam mert nála nem müködött pedig eggyeztünk :)
2014. ápr. 6. 21:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy könnyebik út? Vagy folytatod ezt és panaszkodsz örökké magányosan vagy összekapod magad és becsajozol.
2014. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szószerint vegyem őket f....a, hogy megtetszedjem nekik?
2014. ápr. 6. 21:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejött.
2014. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát próbáld meg, és szerintem nem fog sikerülni... :D

ha velem valaki bunkózna, ott lenne vége az egésznek, az tuti.

legfeljebb lelki sérülteket szedhetsz össze ilyen módon.

2014. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem meg nagyon rágörcsölsz erre az egész csajozásra. Ne akarj csajozni, csak járogass el ide-oda, úgy is lesz aki felfigyel rád, ha látod egy csajon, hogy bejössz neki akkor lépj (persze ha neked is bejön a lány). Én sosem görcsöltem rá, hogy barátnőt szerezzek és udvarolgassak mindenféle csajnak, csak valahogy mindig összeakadtam valakivel akivel megvolt a kölcsönös szimpátia.

26F

2014. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem futunk olyan szekér után, ami nem vesz fel. Tehát ha elkezdenél fordított pszichológiával ismerkedni, akkor tényleg csak sérült lelkű, vagy igen naív lányokat fognál ki. Te tudod, hogy neked megéri-e.
2014. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én csak egy normális kapcsolatra vágyom, semmi másra :) igazából énis válogatós vagyok, mert nem akármilyen csajjal járok (ezt most nem a szépségre gondoltam)
2014. ápr. 8. 20:39
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy igazz, hogy nagyon vágyom egy csaj útán mármint görcsölök emiatt, mert egyszerüen már nem birom egyedül. Semmi kedvem nincs és napról napra rosszabb. Volt most egy kiszemeltem, adott reményt de esélyt nem. Most nincs kiszemeltem mert úgy igazából egy csaj sem tetszik
2014. ápr. 8. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!