Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gondot okoz egy nőnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gondot okoz egy nőnek, ha a férfinak nincsenek barátai. Nincs baráti köre?

Figyelt kérdés

Vagy ez azért viszonylag ritka a nőknél?

Mert volt egy lány aki emiatt szakított velem, miután megismert, hogy nincs baráti kör, és csak mindig kettesben vannak programok, meg h mindig csak az ő barátaival vagyunk és emiatt elég lenéző volt.

Nincs gondom a szórakozással vagy azzal h merrefelé menjünk stb, csak ezt utóbbi években már csak kettesben barátnővel tudom megoldani.


Már minden barátomnak gyermeke lett, családja, sokan elköltöztek, másfajta társaságba kerültek, de leginkább rá sem érnek már.

29/f



#tfd
2014. ápr. 6. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha azért nincsenek mert:


- eltette őket láb alól

- olyan büdös hogy nem maradnak meg mellette

- épp börtönben van


Akkor az... GOND!!! NAGYGOND!!! OMG!!!


De amúgy meg nem

2014. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság, ha emiatt lép bazódjon meg.
2014. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarna.


19/L

2014. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyedi felfogása volt az biztos amugy mint társas lények igényeljük a társaságot aki aztmondja nem az hazudni vagy mélyen elnyomja magában annyira hogy nem is érzi tudósok is vizsgálták hogy mind lelkileg instabilabb mind az élethosszát negatívan befolyásolja ha valaki magányos vagy eléggé afelé áll. de egy jó nő mindezt megoldaná szóval neide irogálj hanem eridjéééé csajozni!!:D
2014. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
haverokat meg hívd meg sörre arra ugyse mondanak nemet!:D
2014. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem hiszem, hogy gond lenne.

sok olyan nőt ismerek ebben a korosztályban aki szintén ilyen problémákkal küzd, mert sok barátnőjüknek elkelt már a kezük és babájuk született. és elköltöztek...ésatöbbi.

Amúgy én is hasonlóképpen vagyok.

De szerintem ez egy hüle pics***a volt.

2014. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

dübörögjön. Nem a csajozással van gond, hanem ezzel, hogy ehhez hogyan állnak.

mert 4 évvel ezelőtt még minden más volt amikor közösen jártunk el szórakozni ismerkedni.

de mindegy nem rinyálásként írtam csak kérdeztem.

2014. ápr. 6. 22:00
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
Megőrülnék ha az emberemnek nem lenne mellettem saját élete is.
2014. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!