Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srácnál ki van írva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnál ki van írva facebookon, hogy kapcsolatban van xy-nal, de a lánynál nincs ez a kapcsolat megjelenítve, akkor ez mire enged következtetni? (nem rólam van szó)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy bugos a fész?
2014. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1,a lány elfelejtette beállítani

2,a lány nem akarja nagy dobra verni hogy kivel van kapcsolatban

3, a lány nem a facebookon él hanem a valóságban.


Csomó ismimnek nincs semmi beállítva pedig kapcsiban van, van aki meg direkt írta ki,hogy kapcsolatban,hogy ne írjon neki annyi srác.


Személy szerint ebből nem csinálnék próblémát,mert ez csak egy kiírás.Vannak akik nem annyira lógnak facen,hogy mindig mindent beállítgassanak.

2014. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmire.

Tudod, nem mindenki akarja, hogy boldog-boldogtalan az ő magánéletén csámcsogjon.

2014. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek veled, én akkor csináltam így amikor már nem szerettem a barátnőmet és elrejtettem a kapcsolatot, hogy csak ő lássa és senki más. Nála látta mindenki, hogy kapcsolatba van de nálam csak ő látta és néhány ismerőse.
2014. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!