Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt egy incidens, azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt egy incidens, azóta eléggé nem érzem jól magam vele. Kicsit furcsa a kérdés?

Figyelt kérdés

Igazából nem számítok olyan válaszra ami velem értene egyet.


A kapcsolatunk nehezen jött össze, majdnem nulla bizalommal, de szerencsére ez egyre jobban pótolható volt, tegnapig.


Én azért mentem bele ebbe a kapcsolatba mert úgy érzem hogy soha nem találnék olyat mint ő, mert szerelemes vagyok.


Elvileg minden kapcsolatban vannak pikáns fotók, ami szerintem csak bizalom kérdése, na ő hát .... nem preferálja az ilyeneket.


Tény, hogy ha most leírnám hogy milyen "pikáns (18+) fotót akartam tegnap csinálni, azt gondolnátok hogy hülye vagyok, vagy nézegessem a fizetősek oldalait a neten...


Annyi a lényeg hogy nem őt akartam pucéran fotózgatni, vagyis akartam azt is, de nem csak azt.


Aztán azóta azon töröm a fejem hogy alapjaiban még mindig nem állt helyre a bizalom. Minden tökéletes álompárnak néznénk ki - sokan is mondják - szeretjük is a másikat, de ez megnehezíti a problémáinkat.


Nem arra lennék kiváncsi hogy "szakítsatok, vagy itt már nincs bizalom, stb", hanem hogy nektek mi a véleményetek erről?


2014. ápr. 8. 10:17
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
94%

Joga van nem preferálni az ilyet, és én ebből a helyedben nem következtetnék semmire. Egy fotóval nemcsak te, hanem bárki visszaélhet, akinek a keze közé kerül. Az pedig könnyebben összejöhet, mint gondolnád. Ez nem a feléd való bizalmatlanságának a jele, hanem azé, hogy nem akar napiszaron kikötni széttett lábakkal. Ha engem kérdezel, ez így normális és minden lánynak így kellene gondolkodnia.

Ja, és nem minden kapcsolatban vannak pikáns fotók. Nem mindenki engedi.

2014. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
97%
Legalább Te érted, amit kérdezel?!
2014. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
97%
Én se preferálom a képeket ahogy a párom se, jó persze szoktunk ilyennel viccelni de nem csináltunk sose ilyeneket. Szerintem nem feltétlen kellenek ilyen képek egy kapcsolatba, és nem csak a bizalmon alapul hanem azon hogy mennyire vagy bevállalós. De ha jól értem akkor te azért nem bízol bennem mert ő neki nem tetszett az az ölet hogy pikáns képeket csináljatok egymásról?
2014. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
97%
Ha valamit ő nem szeret v. nem szeretne megtenni azt tartsd tiszteletben. Ha viszont ezért szakítasz vele akkor annyit is érdemelsz. + egy fogatlan ku*vát
2014. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért akadsz ki azon, ha ő nem ment bele egy bizonyos pikáns fotó készítésébe? A pikáns fotók léte egy kapcsolatban nem CSAK bizalom kérdése, attól is függ, hogy egy ember alapjában hogy viszonyul az ilyenekhez, illetve konkrétan ahhoz, hogy őt megörökítsék egy "pikáns" helyzetben. Van olyan ember, amit már maga az is zavarja, ha fotózzák.
2014. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

egy normális kapcsolatban ezt mondanám.


De ez nem normális kapcsolat. Sokkal több annál.

Most ugyan a körülmények még nem engedik a leánykérést, de ezen incidens után el is bizonytalanodtam volna ha most terveznék ilyet tenni.


Vannak már 16+ képeim ami már napiszarra tuti felkerülhetne (ha valaki rátenné a kezét). Csak ezek nem annyira "erotikusak" mint amilyeneket tegnap akartam.

2014. ápr. 8. 10:27
 7/50 A kérdező kommentje:

Hú mennyi válasz :D


Tudtam hogy nem lesz velem egyetértő személy.


Mint írtam mély bizalmatlanságról indultunk, tulajdonképpen gyakorlatilag - ból így eleinte nem csak hogy totál féltékenység volt, de hát elég sok számonkérés is minkét oldalról.


De ez egyikünket se zavarta mert mára már müködik, meg évek óta szerettük egymást.


Ezt mondta nekem:

"nem szeretném mert ti ugyis mutogatjátok egymásnak egyébként minek kéne neked egy olyan kép ahol .... nem gondolom hogyha pasi lennék ilyen kép készítése bármikor is eszembe jutna, nem beszélve arról hogy még a prostik se szoktak ilyen brutális képet feltenni."


lehet egy két szóban máshogy fogalmazott de eléggé viszhangzik a fejemben úgyhogy 95%-os pontossággal ezt mondta.


Itt nem esett olyanról szó, hogy ellopják.

2014. ápr. 8. 10:32
 8/50 anonim ***** válasza:

Nem esett róla szó, de attól még ellophatják. Elég szervizbe vinned a géped, hogy illetéktelenek lássák. Mikor az enyémet szervizbe adtam, a mellettem ülő informatikus a szemem láttára lopta le az általa kezelt gépről a melltartós szelfiket.


Na de témához: el kellene fogadnod, hogy ez neki nem fér bele. Értem, hogy megküzdöttetek a bizalomért, de azért az ember önmaga marad egy kapcsolatban, és joga van az intim szférájához. Neki ez már durva, túl intim, ahogy írták: nem az a típus, aki nyitott erre. A magyarázat nem a kettőtök közti bizalomban van, hanem az ő személyiségében. Most tképp te azt várod, hogy ezt adja fel azért, mert te kvázi érzelmileg zsarolod azzal, hogy bizalmi kérdésnek állítod be az egészet.

Kérdezném: az nem a bizalom maximális jele számodra, hogy veled van, tőled tíz centire és olyan pózba vágja magát, amilyenbe kéred? Csak lefotózni nem engedi. Érzed a visszásságát a dolognak?

Neked több férne bele mint neki, van ilyen. Biztos hallottad már, hogy a legtökéletesebb kapcsolatokban is vannak kompromisszumok. Na hát ez annak látszik. Belemész? Ha annyira szereted és kell, akkor igen.

2014. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amíg nálatok ez jelenti a legnagyobb bizalmatlanságot :) Szerintem tartsd tiszteletben, ha nem akarja, ő ilyen, így kell elfogadnod.
2014. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolat alapja a kölcsönös megértés és bizalom. Hát nálatok ez inog, ha ezen ennyit rágódsz, ha ez egyáltalán probléma neked.
2014. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!