Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos! Lenne néhány kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Lenne néhány kérdésem a párkapcsolatom miatt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja leszünk együtt ő nagyon szerelmes látom rajta mikor találkozunk de én fogalmam sincs mit érzek. Nem tudom h szerelmes vagyok vagy sem. Köztünk ez az egész 2012. dec. 29. én kezdődött akkor tetszettem meg neki utána pedig elkezdtünk beszélgetni. Viszont külsőleg elsőre nem fogott meg nem éreztem azt a szikrát amit ő. Akkor még nagyon féltem tőle és inkább meghátráltam. Egészen nyár elejéig küzdött aztán megpróbált tovàbblépni de nem tudott. Ősztől újra beszélgettem vele de ő már nem akart kapcsolatot senkivel.Egy hosszabb kórházi tartózkodás kellett h újra rendeződjenek a dolgok. Megsajnált és valószínű azért beszélgetett velem újra. Viszont sokat csalódtam benne mivel az ígéreteit nem tartotta be lehet emiatt sem tudok benne teljesen megbízni. Ő az első barátom de úgy érzem nem az az érett férfi és mégcsak egy szeretője volt. Szex terén sem tapasztalt annyira és félek mert én még szűz vagyok. Óvszerrel sosem védekezett. Én pedig soha nem szedhetek fogamzásgátlót. Már szeretné ha megtörténne ha a hétvégén bemutat utána. Én már bemutattam. Azt mondta egy évet nem tud várni de fél évet sem. De én még nem érzem ehhez érettnek felkészültnek. Ráadásul nem tudom mit is érzek. Ha vele vagyok úgy érzem sokat tudok nevetni már nem vagyok zárkózott előtte. Szeretem ha ölelget simogat és megcsókol de nem tudom mit kellene közben éreznem. Nyeves csókot sem tudok neki adni pedig szeretné. Nem tudom nem megy, nem tudom hogy kell. Soha nem én kezdeményezek pedig tudom h nekem is kellene. Csak ölelgetni szoktam a kezét fogni és hozzábújni. Az is zavar h vékonyabb mint én pedig én is csak 54/55 kg vagyok. Ö csak 50 és kövérnek érzem magam mellette. Genetikailag ilyen de sokszor félek az ölébe ülni mert lehet nehéz vagyok. Mindig is egy erős férfit képzeltem el de ő legalàbb nem az az izmos hanem egyszerű sokat dolgozó visszafogott srác. A kérdéseim a következők: szerintetek hogyan jöjjek rá h mit érzek? Jó ötlet ha bemutat a héten hiszen félek mert eléggé zárkózott vagyok? Ha vérhigítót szedek az első szexnél ami vérrel jár lehet valami baj? Miért van az ha jó illata van rövid a haja vágyom h hozzábújhassak de máskor meg néha nem igénylem ezt? Miért nem tudok kezdeményezni én is? Lehetséges h csak azért jöttünk össze mert ragaszkodni akarok hozzá vagy mert félek h mindig egyedül maradok majd? Fura mert mindig este várom h írjon beszélgessünk de ha találkozunk néha azt érzem milyen jó volt vele néha meg összezavarodok.Ő nem szereti magát mert vékony és csak néha elégedett magával. Nem tartja magát jóképűnek. Engem állítólag sokan megnéznek szépnek tartanak de zárkózott vagyok és sokszor nem szeretem magamat. Pedig akkor tudok szeretni másokat ha magamat is szeretem.
2014. ápr. 8. 14:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Ő 23 én 21 éves..
2014. ápr. 8. 14:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos először is a szexuális együttlét miatt ne problémázz :) Ha sürget , annak semmi jó nem lesz vége. Ha nem viszonyulsz úgy hozzá , akkor nem fogod tudni magad elengedni kellőképpen , ezért viszonylag nem nedvesedsz majd annyira és fájni fog. Szinte minden lánynak fáj az első, viszont nem mindegy hogy mennyire. Lehet, hogy fáj , de aztán jó érzés , de szerintem egy életre elveheti az ember kedvét , ha nem türelmes a partnere.

Magaddal légy elégedett , mert az 54 kg az lópikula :) Mellesleg persze a barátodnak nagyobbnak kellene lennie, viszont ezen javíthat... Például én is elkezdtem edzőterembe járni. Ha tényleg annyira nem szereti , akkor tesz érte. Nekem is rossz a genetikám , de akarattal áltam hozzá... Aztán végülis megtörtént a szakítás , de azóta sem adtam fel és a rossz genetika ellenére 4 kg jött fel egy hónap alatt! :)

Ha sürget , akkor nem igazán szeret. :) Szerintem ne az együttléttel kezdjétek , hanem ismerjétek egymást , játszadozzatok picit :)

Én is kissé zárkózott vagyok , de ne ijedj meg... Biztosan aranyosak és ahogy megismered őket enyhülni fog az egész. Ha tudnám nekem mennyire dobogott a szívem , amikor először bemutatott. :)Írtad, hogy nem tartja magát jóképűnek. Én sem tartom magam annak és nem is tudom, hogy hogyan lehetett így egy éves kapcsolatom... Önbizalom hiányos srác vagyok , de igyekszem változni. :)


Remélem megoldódik minden! :) Minden jót Nektek!


Ha lenne még kérdésed , akkor írj privát üzenetet!


u.I.: Ne hagyd magad! Csak akkor engedd , ha igazán szereted!


F/18

2014. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem meg az a véleményem, hogy te nem vagy belé szerelmes, mert a testi vonzalom az szerintem alap, és te a "normális" csóktól is viszolyogsz, akkor hogy menne a szex? Vagy csak félsz? A csóktól biztosan nem kell, azt nem lehet elrontani :)


Meg zavar a külseje, illetve hogy nem elég tapasztalt? Engem a külső sose érdekelt, az meg hogy valaki tapaszralatlan, az nálam kifejezetten pozitívum lenne, nem szeretem a szoknyapecéreket...

Ha igazán szeretnéd akkor ezek nem zavarnának, sőt...


Az meg hogy szeretsz hozzábújni, ölelgetni, simogatni az sztem normális, mindenkinek kell a szeretgetés.

Sokat gondolsz rá? Feltölt ha vele vagy? Vagy csak a tudata annak h találkozni fogtok? Vagy inkább összezavarodsz? Megmondom őszintén, h én most 10 kapcsolat után vagyok ugyanígy mint te, ami velem még soha nem fordult elő... Hogy fogalmam sincs mit érzek, vagy mit akarok a sráctól, tök jó vele órákon keresztül csókolózni, de mégse érzem azt amit kéne, csak szeretném érezni... :/


A bemutatásra nehéz mit mondani, én csak a komoly barátaimat szoktam bemutatni, ill csak az ő szüleit akarom megismerni, mert amég bizonytalan a dolog, addig nekem ez ciki. De a mostani sráccal ez is másképp volt, és mivel én se érzem őt a páromnak, majdnem lesült a bőr a képemről...


A másik meg hogy mindketten önbizalomhiányosak lehettek, ami szintén nem szerencsés. Erősítenetek kéne egymást, örülni annak, hogy van aki szeret, nem pedig azon problémázni h jaj milyen vagyok...


Szóval azt csak te tudod eldönteni h mit is érzel, hogy csak jólesik az ölelése, vagy valóban vágy Őrá, hogy más nem is érdekel, és igenis akarod őt! Vagy csak elfogadod hogy van neked... Nem mindegy. De nekem ez a szexuális vonzalom hiánya furcsa (főleg a csóké). Beszéltél már vele errről, ezekről?

Az meg hogy később gumival vagy anélkül, az így h nem szedhetsz tabit sztem nem is kérdés.. Az ultra vékony az nem olyan rossz...


Remélem sikerül jól döntened, tisztáznod magadban az érzéseid és boldog leszel!

29n

2014. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele, inkább legyetek barátok, mert ebből nem fog semmi jó kisülni, csak szenvedni fogtok mindketten.
2014. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!