Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre halad a dolog, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Legjobb barátommal, aki lány elég sok minőségi időt töltünk együtt, hétközben napi 8-10 órát, mert elég sok óránk van az egyetemen, egyébként meg folyamatosan írunk egymásnak.

Elég sok testi kontaktus is van, pl ölelkezés, tapizás.

Persze csak hülyülésnek indult, de már elég fordult a fejemben, neki barátja van, akivel együtt él, de már hetek óta lakótársi szinten vannak (az alapján, amit elmesélt, még egy s3ggfej is a csávó).


Tegnap eléggé elszaladt a ló, amikor bedobtunk 2 sört, volt jó hosszú ölelkezés, meg búcsúpuszi is.

Nem akar szakítani a barátjával.


Az az igazság, hogy ennyire jól még soha senkivel nem jöttem ki és kezdek kétségbe esni, hogy mélyebb érzelmek ébrednek bennem (esetleg már ébredtek), amik viszonzatlanul fognak maradni.


20/f


2014. ápr. 8. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, benned már érzelmek alakultak ki, amit szerintem még a 2 sör előtt már sejtettél, szóval elég gáz, h tisztában voltál azzal, h barátja van a "haver" csajodnak és te ennek ellenére is kikezdtél vele, vagy éltél a 2 sör utáni lehetőséggel. Szerintem az lenne a legjobb ha békén hagynátok egymást, mert a csaj nem akar szakítani a pasijával ahogy írtad. Neked meg hiányzik a szenvedés?!
2014. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor vessek véget a barátságunknak, vagy mit csináljak?

Mert így tényleg kellemetlen lesz.

2014. ápr. 8. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!