Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon megcsal azzal a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal azzal a lánnyal?

Figyelt kérdés

Tegnap belefutottam barátom üzenetei között egy lánnyal folytatott beszélgetésbe. Incselkedtek, arról írtak egymásnak de jó lenne találkozni, együtt aludni, stb. Már időpontot is megbeszéltek, csak máshogy alakult és nem jött össze.

Két éve emiatt a lány miatt már volt egy csúnya veszekedésünk, mert hasonló üzenetet láttam, de kiderült hogy ez csak duma, semmi más nincs mögötte. A lány régi ismerőse, testi beteg, magányos... csak ártatlan flört volt. Akkor le is zártuk ennyivel.


Most viszont nem tudom mi tévő legyek. Ha rákérdezek biztos kiakad, hogy miért olvastam az üzeneteit.


2014. ápr. 8. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ott van minden konkrétum a levélben! Ennyire analfabéta nem lehetsz!!! Vagy csak magadnak sem mered bevallani, h a barátod nálad nem találta meg a boldogságot! Figyeld, lényegtelen, h találkoztak-e vagy sem... Még azt is elviseled, h "csak úgy" akármiket írkál? Nem vagy normális akkor ha ezt a szőnyeg alá söpröd!
2014. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát nehogy még neki álljon feljebb mert elolvastad az üzeneteit:D
2014. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nehogy már neki álljon feljebb!!!

Az én szerelmem, a párom, akiben megbízok, ne írogasson ilyesmit semmiféle másik nönek, semmiféle indokkal! Nem érdekel, hogy az a lány testi beteg, magányos! Mi az, hogy arról irtak egymásnak, hogy jó lenne EGYUTT ALUDNI?! Könyörgöm...

Elbeszélgetnék vele, de szerintem egyúttal ba.znám is ki, mert ezt nem tudja kimagyarázni.

2014. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha mar konkretan idopontot beszeltek meg akkor nem lehet "csak" artatlan flort. Es szerintem nincs olyan, hogy artatlan flort.

Szerintem ne kerd szamon, egyszeruen szembesitsd vele, hogy lattad az uzeneteket es reszedrol ennyi. Ne hagyd hogy magyarazkodjon, mert nem lenne oszinte es lehet a vegen meg tenyleg neki allna feljebb.

2014. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Húha jöttek ám a harcos amazonok... :-)


Minden csak nézőpont kérdése... ...ugyanis ha nektek, nagyszívű, nemes és hűséges nőknek van egy hasonló barátja a barátotok mellett, mert miért ne lehetne... ...és megtiltanák Nektek, hogy nem is beszélhettek vele, akkor meg Ti lennétek felháborodva, tehát a szítu ugyanaz, csak az egyik esetben a Ti érdeketek sérül, a másikban meg másé... :-)

2014. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez itt már régen a ló másik oldala.

Itt nem arról van szó hogy ő min akad ki. Átlépett egy határt.

Most komolyan az érdekel hogy mit szól hozzá hogy elolvastad az üzeneteit? Akkor vezesd fel úgy a mondandód hogy "szívem, bocsi de elolvastam az üzeneteid, ne haragudj, most pedig takarodj!"

Ne hagyd hogy kimagyarázza, mert tuti megpróbálja!

2014. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem érzem analfabétának magam azért, mert elgondolkodok azon, hogy ez tényleg csak ártatlan flört.

A találka miatta nem jött össze, és azóta meg is mondta hogy nem ér rá, stb.. láttam a későbbi üzenetekben.

Oké, nem rázza le a lányt, de azt írja hogy most nem, majd májusban talán....


És egyszer már valóban találkoztak, de akkor is csak kávéztak. Láttam az üzenetekből.

2014. ápr. 8. 16:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Úristen, te nem vagy normális! Párkapcsolatban nincs "csak egy ártatlan flört"! Egy normális párkapcsolatban abszolút nincs flört más csajjal! És egy "lány barát" nem itt kezdődik! Nekem is vannak fiú haverjaim akik TÉNYLEG haverok és egyik sem irkál nekem olyanokat és én se nekik, h mikor alszunk egymásnál stb. És most mi? Májusig várni akarsz, h ott alszik-e nála vagy sem? Csak nehogy aztán sose megy haza hozzád aztán sírhatsz, h nem fogtad rövidebb pórázra! ;)
2014. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokan azt az elvet vallják, hogy ha kapcsolatban élnek valakivel akkor minden közös és elszámolással tartozol a párod felé.....hát evvel nagyon nem értek egyet. Igenis van személyes szféra, amibe vagy beengeded a párod önként vagy nem....ez szimplán bizalmi kérdés. Telefon megnézése, email megnézése,ruhák átkutatása, parkoló, üzemanyag számla begyűjtése beteges....de sajnos van ilyen. Volt olyan barátnőm, aki megnézte a levelezésemet fürdés közben és észrevettem....tisztáztuk, hogy ahhoz semmi köze...a legközelebbi alkalommal mikor hozzányúlt elbúcsúztunk egymástól....ez csak így mehet!!!

Ha biztosra veszed hogy megcsal, akkor fogadjál egy magánnyomozót és érjétek tetten......és akkor vége lesz a szenvedéseidnek. Ha meg nem akarod hogy vége legyen akkor azon törjed a fejedet, hogy mivel tudod visszahódítani!!

37F

2014. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!