Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iza123 kérdése:

Szakítsak vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy párom , már fél éve vagyunk együtt !

Nagyon szeretem , és ő is engem (ha igazat mond) .

MIndig nézegeti a lányokat , és nagyon zavar . Az eggyik barátnőm hogy egyszer ott hm-ögött egy csaj seggére . Mondta neki a barátnőm hogy elmondja nekem . Elkezdi a barátom "nézni szabad" . Szerintem a LOFASZT NÉZEGESSEN MÁS LÁNYOKAT ! Mert hát ez olyan mintha nem lennék neki elég jó , és ezért nézeget más lányokat . De szerintetek Szabad nézegetni vagy sem ? Meg ezen kívűl is vannak problémák . pl:féltékeny a legjobb haveromra , nem hülyülhetek vele stb. Már nagyon elegem van . Egyben nagyon is szeretem . MIt tegyek ?

szerintetek szakítsak vele vagy ne ?



2014. ápr. 8. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fogalmazz normálisabban, egyébként dobd ki ha ennyire zavar.
2014. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Szakíts! Mert ha már megnézi akkor mást is akar majd :) Nem vagy neki elég vonzó és más lányokat nézeget..
2014. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen minden normális pasi nézi a nőket, hiába van neki olyan nője is akár, aki nagyon jól néz ki. Ez van, el kell fogadni.
2014. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az Ő érdekében szakíts Vele!


L24

2014. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Hűséget fogadott, nem vakságot.

Bár az bunkóság, hogy ott hümmögött másnak. : D

De te is kicsi gyerek vagy még olyan felfogással, hogy "lofaszt nézegessen más lányokat" !

Nekem sem esne jól, de hát ez természetes.

2014. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ne? ez nem túl nagy próbléma.. beszéld meg vele hogy téged zavar ha nézi és kész.. és ha szereted elfogadod hogy féltékeny tipus, de azért el is magyarázhatod neki hogy nincs rá oka.. szóval emiatt nem kéne szakítani..
2014. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

minden pasi nézegeti a csajok seggét

v szokj hozzá v szingli maradsz


"hűséget fogadtunk nem vakságot"


kész

2014. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.. A pasid, bármit elmondhatsz neki. Ha meg utána is csinálja, akkor nem érdemes vele vacakolni, bármennyire szereted is. Nem éri meg
2014. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

Ismered azt a mondást, hogy a férfi hűséget fogad nem vakságot. Nem mellesleg elég igazságtalan, hogy te a szakítást fontolgatod amiért ránéz egy lány fenekére de te szabadon hülyülhetsz a haveroddal. Nem tudom pontosan mit jelent nálatok a "hülyülés" de nyilván több lehet benne mint 1-2 odapillantás.

Most erre, hogy szakíts vagy ne nem tudok mit mondani mert, ha össze-vissza elbeszéltek egymás mellett, ő ezt mondta, neki meg ezt mondta ő meg ő és hasonlók, ahelyett, hogy megbeszélnétek egymással, sőt már a szakításon gondolkodsz akkor nyilván nincs köztetek olyan kötelék ami indokolná a kapcsolat további fenntartását.


Pláne, hogy így kezdted az egészet "szeret engem (ha igazat mond). Már itt látszik, hogy semennyire nem bízol benne de ez nem az ő hibája.

2014. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
El lett neki mondva hogy zavar , és hogy ne ennyire feltünően ha már nézegeti őket.....De...hát nem sok változást látok
2014. ápr. 8. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!