Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is éretlenek komoly párkapcsolatra a 18 éves lányok?

Figyelt kérdés
Amikor én voltam 18 és kortársaim, a lányok sokkal komolyabbak voltak. Felelősségteljesebbek, céltudatosak, komoly párkapcsolati, életrevaló tervekkel. Ma meg hulladék elég nagy százalékuk. Miért?
2014. ápr. 8. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Változik a világ, ez van törődj bele.
2014. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani.

Van aki sokkal komolyabb,van aki 15 éves szinten van.

18/F

2014. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen az általánosítást; jól esik, de tényleg. Régóta tartó barátságunk koronaékszere ez a kijelentés.
2014. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell általánosítani, például én most leszek 18, vannak terveim (egyetem, megvan melyik kar, melyik szak, ráadásul már előrehozottan le éretségiztem angolból is), és komoly kapcsolatot szeretnék de sajna nincs olyan akivel ilyen kapcsolatom lehetne.
2014. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: miért nincsen?
2014. ápr. 8. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Így van, nem szabad, nem is illik általánosítani, és igenis 1000-ből simán lehet találni, minimum 1 olyan lányt, aki nem ilyen ebben a korosztályban.

Maximum 3-mat. :)

2014. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert még nem sikerült olyan fiuval találkoznom akivel ugy tényleg össze illenénk, csak azért meg nem fogok összejönni senkivel, hogy csak legyen pasim. Még eddig nem volt barátom. Pontosabban pár hónapja jártam egy fiuval kb. 2 napig (nem nevezném ezt kapcsolatnak) mert dobott az exéért. De ez mindegy.
2014. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7: köszönöm, értem!

Nos, beszélgethetünk, ha szeretnél. Nem harapok. Nem keresek kapcsolatot!

2014. ápr. 8. 18:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért van kivétel. Én csak egyszer kerestem komolytalan kapcsolatot, mióta érdekelni kezdtek a fiúk, szinte csak komoly kapcsolatban gondolkodom. Terveim is voltak mindig, csak aztán olykor mégsem úgy jöttek össze a dolgok. A többi lányról nem tudok nyilatkozni.

19/l

2014. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!