Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Régebben a barátommal együtt buliztunk, aztán én elkerültem egyetemre egy másik városba (hétvégenként hazamentem), ahol persze szintén volt bulizás. De ezek 80%-a albérletes iszogatás, kártyázás, pletykálás kombó volt, 20%-ában jártunk el diszkóba mert egyébként sokat kellett tanulnunk. A barátomat ez nagyon zavarta, féltékeny típus és 10 percenként hívogatott hogy minden rendben van-e. Csomószor hívtam hogy jöjjön el hozzánk és bulizzon velünk, de 3 év alatt kb 2x volt csak, ebből az egyik a gólyabál volt. Lediplomáztam és már "kibuliztam" magamat, én már szeretnék nyugodtan tölteni a hétvégéimet a barátommal. Ő viszont most nagyon durván elkezdett bulizni, hetente eljár és már könyörögni kell hogy maradjon otthon velem. Felhozta egyszer hogy "na milyen érzés hogy te otthon ülsz, a párod meg bulizni jár?", de ezt egyszerűen nem tudom hova tenni. Én mindig nagyon vártam a hétvégéket hogy találkozzunk és a bulizásaim SOHA nem az együttlétünk rovására mentek. Ő meg az együttlétünk idejéből megy el kocsmázni. Már próbáltam vele beszélni erről, de nem is figyel rám. Miért csinálja ezt? Már nem szeret?
2014. ápr. 8. 18:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, nem biztos hogy egyértelmű, de a barátom dolgozik, ő nem járt egyetemre. Sokszor a munkára hivatkozott hogy nem tud jönni velem és a barátaimmal. De bezzeg most, ha a haverja kitalál valamit akkor már ki tud venni egész napokat...
2014. ápr. 8. 18:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg határozottabban fellépni, és úgy megbeszélni vele.

Ha így nem megy, akkor pedig szakíts, mert gyerekes.

Nekem ez amolyan kicsinyes bosszúnak tűnik.

2014. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!