Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék érzéketlenebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék érzéketlenebb, hogy kevésbé fájjon, ha átvernek a férfiak?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, és sajnos lelkileg hamar kötődök, könnyen megviselnek az érzelmi dolgok.

Nagyon átvert már több férfi is, mások szerint a naivságom használják ki, és ezeket mind megsínylettem lelkileg.

Hogyan lehetnék keményebb?

Érzéketlenebb?

Nagyon nehezen bírom ezt a lelkiséget, ez szinte teher számomra.



2014. ápr. 8. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha találkoznál vki jó fejjel mint én nem lenne bajod :D
2014. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy alapjába véve ilyen egyszerű lenne hogy eldöntöd hogy akkor érzéketlen vagy ha 26 évig alapjába véve érzelmes voltál.. sajnos ez nem ilyen egyszerű bár releváns hogy olyan partnert válasz aki szeret is.
2014. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Segítek.

Beszélgetni kell ennyi. ( célirányosan, szex nélkül)

2014. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom biztosra kijelenteni, de szerintem sem lehet ez ellen csinálni semmit. Azt tudom elképzelni, hogy egyszer nagyon eleged lesz, begőzölsz, és talán átértékelsz magadban bizonyos dolgokat. De ez a lelki alkatodtól is függ, és ekkor sem feltétlenül alapjaiban változnának meg ezek.


Azt viszont biztosra veheted, hogy vannak olyan férfiak, akik ugyanilyenek, vagy épp nem élnek vissza ezzel, szóval csak kitartás.

2014. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is könnyen kötődök lelkileg (2 hét ISMERTSÉG után képes vagyok szerelmet érezni, ha olyan, szóval...), és régen engem is használtak már ki. nálam erre az volt a megoldás, hogy egyrészt utólag szépen bemagyaráztam, hogy nekem az ugyanolyan jó volt, másrészt meg tudatosan próbáltam kerülni azokat az embereket/helyzeteket, amikor ki lehettem volna használva. azért ennek vannak jelei, bár ne haragudj, hogy ezt mondom, ha 26 éves korodig ezekre nem jöttél rá, akkor ott tényleg gondok vannak. nekem kemény 2 kihasználás kellett, hogy rájöjjek, mit is kéne másképp csinálni, mindezt 18 évesen. és nem hiszem, hogy egy kis gondolkodással és felelős döntéshozatallal te ezt ne tudnád megtenni, akármennyire is könnyen kötődsz lelkileg.


ne haragudj, ha durva vagy sértő voltam, csak segíteni szeretnék.

2014. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:

Ilyen az alaptermészeted, ezen nem nagyon tudsz változtatni, "mindössze" meg kell találnod a hozzád illő férfit. Többet próbálj meg hagyatkozni az eszedre, a logikus gondolkodásra és nem rögtön kiadni magad a másiknak.

Engem is várt már át nő, a legutóbbi 3 hete szívatott meg egy kicsit, de mondjuk én elővigyázatos vagyok és nehezen nyílok meg, illetve próbálok a realitások talaján maradni a kapcsolataimban.

26F

2014. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!