Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel nagyon kellemetlen helyzetbe hoznám?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, akibe fülig szerelmes vagyok, ő viszont 99,9%, hogy nem érez így irántam. El szeretném már végre mondani neki az érzéseimet, mert nem bírom már magamban tartani. Ezzel nem az lenne a célom, hogy 'meghódítsam', pusztán csak meg akarok könnyebbülni.

A probléma viszont az, hogy a lány nagyon-nagyon lelkiismeretes és szerintem nem tudná hova tenni azt, hogy én szenvedek miatta.


Mit tegyek?


2014. ápr. 8. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát először is jó lenne tudni, hogy milyen viszonyban vagytok egyébként. Fontos szempont.
2014. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha neked úgy könnyebb lenne, akkor mond el,de biztosan meglepődik és zavarban lesz. Ha ismeritek egymást,s barátok vagytok,akkor talán nem fog utána teljesen megváltozni feléd a viselkedése(csak picit). Bár honnan tudod,hogy neki te nem imponálsz? A remény mindig él. Viszont a szenvedés szót hanyagold,mert az tényleg megrémisztheti.
2014. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk... és én majdnem biztosra tudom, hogy nem akar tőlem többet. Én viszont nem bírom már tovább. Az se érdekel, ha megromlik a barátságunk, csak az, hogyha ezzel őt is kellemetlen helyzetbe hozom.
2014. ápr. 8. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!