Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most is hülyítés a célja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most is hülyítés a célja? Vagy mi ez, hogy hirtelen eszébe jutottam vajon?

Figyelt kérdés
5 év után felkeresett nemrég egy fiú. Ez alatt az 5 év alatt semmit nem beszéltünk, találkoztunk négyszer nemrégiben, tegnap pedig megpróbált megcsókolni. Korábban is hülyített, de akkor csak flörtölés szintjén.

2014. ápr. 8. 22:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem változnak... Engem 2 év után keresett még, bedoltem neki és megcsalt 1 év után.
2014. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

jaj ezek a válaszolók, mint az első.

a saját béna történetüket akarják mindenhonnan visszalátni.

olyan nincs, hogy ha őt megcsalta valaki, akkor téged is meg fog egy teljesen másik ember!!! akivel még össze sem jöttél! pláne.

Tehát, kérdező. miért nevezed ezt hülyítésnek, ha érdeklődik?

miért ne érdekelhetnéd? mi ez a kisebbségi komplexus?

2014. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy 5(!) hosszú év után villámcsapásként belehasított a felismerés, hogy te vagy a legcsodálatosabb nő a világon? Vagy csak dugni akar és gondolta bepróbálkozik, hátha udvarlás nélkül is megkaphat, hiszen mégsem egy idegen vagy? Szerinted melyik a valószínűbb..?
2014. ápr. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

de mi az, hogy udvarlás nélkül???

4-szer találkoztak, ötödszörre meg akarta csókolni.

Mi ez, ha nem udvarlás???

Miért ne lehetne 5 év után valakivel kikezdeni?

Ha valaki tetszett, és nem lett belőle semmi, könnyen lehet, hogy 5 év után is tetszik. sőt, volt, akivel 10 év után is tetszettünk egymásnak, akivel annó nem jött össze valami oknál fogva. Ha olyanok lettek volna a körülmények, 10 év után is lett volna belőle valami, mert még mindig bőven ott volt a vonzalom.

Ez van, az ilyen beteljesületlen dolgok évek után is ott lehetnek a levegőben, ha a két fél nem változott meg kiábrándítóan, és ha tényleg ott volt a vonzalom mindkettejükben.

2014. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az előzményekről annyit, hogy 5 évvel ezelőtt nagy szerelmem volt az illető évekig, ő tudta is, mégsem alakult ki köztünk semmi a folyamatos flörtölések ellenére sem, ugyanis akkor tudtam, hogy csak bolondít, mert egyértelmű volt a dolog. Igazából teljesen 2 ellentétes ember vagyunk, ami a személyiségünket illeti, mégis azt érzem, hogy akárhová sodorna minket az élet, valami összekötni kettőnket mindig (legalábbis részemről ezt érzem). 5 év alatt is sokszor eszembe jutott, azt hittem már sikerült lezárnom magamban a dolgot, de most hogy felbukkant, így felkavarta bennem az állóvizet újra.
2014. ápr. 9. 08:58
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Jó, és ha 80 éves leszel, akkor mire fogsz szívesebben visszagondolni:


1. volt valaki, akivel annyira tetszettünk egymásnak, hogy 5 év múlva is megkeresett, rengeteget agyaltam rajta, de esélyt sem adtam neki, mert féltem, meg sem mertem próbálni vele. Inkább összejöttem az unalmas szomszédfiúval, mert izé... ööö... miért is?


2. Volt valaki, akivel nagyon tetszettünk egymásnak, 5 év elteltével is megkeresett, udvarolt, boldog voltam vele, volt köztünk egy kapcsolat X ideig, majd szakítottunk.


Mert ugye azt nehogy véletlenül elképzeljük, hogy esetleg jó lesz a vége, olyan nincs ugyebár. Tehát az első kettő verzió közül melyik lesz a jó?

2014. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ti nők szeretitek mindenben a sorsszerűséget látni, miközben nagy valószínűséggel a férfi semmi ilyesmit nem lát bele a helyzetbe, egyszerűen csak piszkálja az önérzetét, hogy nem kaphatott meg téged és most újra bepróbálkozik.
2014. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Nem mindegy, hogy miért jön össze két ember, ha egyszer összejönnek? nem kell már az elején a csinnadrattát várni, az érzelmek közben kialakulnak, ha kialakulnak. Ha meg nem, nem. De miért gondolja bárki is, hogy párkapcsolatban biztosra lehet menni?
2014. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Évekkel ezelőtt megkaphatott volna bármikor, hisz fülig szerelmes voltam belé, amiről tudott. Mégis mindig más után kajtatott (mint pl. az egyik legjobb barátnőm).
2014. ápr. 9. 16:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy addig az 5 évig csak olyan csajokkal randizott, akikkal nem jött össze a dolog. És aztán eszébe jutottál te, és hogy ha már úgysincs mostanában szerencséje, akkor megpróbálja ezt is, hátha működik.

Vagy egyszerűen csak akkor még más volt az ízlése és nem tetszettél neki, de most már igen.

Vagy akármi más. Még sok lehetséges válasz van. De mindettől függetlenül ha mégis összejöttök, ne várd hogy örökre együtt lesztek.

2014. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!