Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lenne a problémám hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a problémám hogy félek a szexről beszélni és nem tudom miért?

Figyelt kérdés
Randizáskor vagy ha már kicsit komolyabbra fordul a dolog egyszerűen zavarba jövök és félek ha a szexről kell beszélni pedig egyátalán nem vagyok frigid és tudom hogy fontos erről beszélni...miért lehet ez és mit tehetek ellene ?

2014. ápr. 9. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen voltam, a lényeg hogy próbálj meg megnyílni. Ha kell mindig egy kicsit beszélj róla, vagy pl nálam mikor beszélgettem párommal és nem tudtam mondani magamban tudtam mit kéne mondani de hangosan nem ment. Próbáld meg a gondolataidat hangosan kimondani.
2014. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irj privit beszelgessunk,ismeretlenul,ha mar ugy megy,akkor eloben is menni fog.Gyakorolni kell.
2014. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az lenne a válaszom hogy egyszerűen csak zavarba jössz.


Ha van legjobb barátod/barátnőd, akivel úgy is tudsz beszélni, hogy annak nincsen "tétje" (tehát nem ismerkedés vagy párkapcsolat múlik rajta), akkor kérd meg őt, legyen veled türelmes, izgulni fogsz, elvörösödsz és akármi, de mindenképp beszéljetek szexuális témájú kérdésekről, és na hagyja neked, hogy eltereld a témát.


Idő után leküzdöd majd azokat a gátlásokat, ne félj.

2014. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy ha már beszélned is nehézkes róla akkor mi lesz ha csinálni is kellene?
2014. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet azért, mert még nem is csinaltad... Eltaláltam?
2014. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat ...hát voltak már élményeim de egyszerűen nem akarok róla beszélni mert kínosnak érzem..holott meg kell mert a másik félnek tartozom ennyivel..meg ha kérdez valamiről akkor szexuális töltetű szavakat elnyelem vagy...tipikus : a tudod mire gondolokkal...:( :(
2014. ápr. 10. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!