Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor most mi van?

Figyelt kérdés

Tegnap összevesztem a barátommal, mert csak magára gondol, mindenben arra megy hogy neki jó legyen, én meg nem számítok. Úgy beszéltük hogy ma átmegyek hozzájuk (10 km-re lakik), de ezek után megmondtam hogy amíg csak szavakban tudja hangoztatni hogy szeret, addig velem ne tervezzen, bizonyítsa be végre hogy nem csak mondja.


Erre megkérdezte hogy szeretném-e hogy átjöjjön? Vagy mit szeretnék, hogy bizonyítson? Mondtam hogy igen, meg kéne ezt beszélni, aztán ha sikerül megbeszélni majd akkor átmegyek holnap. Hiba volt ezt mondanom, mert utána meg már azt hajtotta hogy akkor miért nem ma megyek ki? Meg hogy jó lesz-e hogy ő idejön elém, és együtt menjünk hozzájuk. Mondtam hogy nem, így nem megyek át hozzájuk (ennek is meg van az oka). És most ő ezen besértődött, hogy jaj neki mekkora út átjönni hozzám. De akkor minek ajánlja fel hogy átjön megbeszélni, ha közben meg b_szik jönni?


2014. ápr. 9. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Felajánlotta, hogy elmegy eléd, majd elkísér hozzájuk, tehát kétszer is megtette volna ugyanazt az utat.


Csak mondom.


Amúgy meg felesleges az út megtételén rugózni, ha te úgy érzed, nem elég figyelmes és csak önmagával törődik, akkor egyszer (egyetlen egyszer) még lehet ezt szóban közölni vele, feltéve, ha amúgy szereted őt és más téren nincs vele gond.


Nem jó, ha ezt nem tudja önmagától, és illene jobban olvasnia a jelekből. De akit szeretünk, annak azért egyetlen egy esélyt szoktunk adni, mert ezen még változtathat.


Nem megcsalt, nem az állkapcsod törte be részegen, nem a közös gyereketeket adta el egy kínai büfésnek, hanem egész egyszerűen csak mamlasz, figyelmetlen.


26/F

2014. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már máskor is volt ilyen probléma hogy csak magára gondolt :/ most azt nem írnám le ide hogy mi is volt a sztori, de ha érdekel privátban leírhatom
2014. ápr. 9. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen felesleges veszekednetek,nem azon mulik,hogy szeret vagy sem,hogy atmegy e,vagy nem,ez hulyeseg. Lehet nem volt kedve,faradt volt,nem szeret nalatok lenni,ki tudja. De ahelyett,hogy ezen veszekedtek,mar reg atmehettel volna,es mar egyutt lennetek,ezek aprosagok.
2014. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Privatban is irhatsz,raerek.
2014. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem az átmenés volt az eredeti veszekedés oka (az volt hogy ő a haverjaival szervezett egy kiruccanást a Balcsira, hívott engem és szerettem volna is menni, de amikor mondtam hogy én nem akarok egy kocsiban együtt aludni még +4 emberrel, akkor csak annyit mondott hogy "akkor nem jössz", nem is az hogy akkor vegyünk ki egy szobát vagy aludjak külön sátorban mert ő annyira a haverok seggében akar aludni... nem, mert ő nem variál). Ez meg elég rosszul esett. És ez az átmenés most megint olyan nekem hogy neki mindegy hogy én mit akarok, csak ő jól jöjjön ki.
2014. ápr. 9. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Az lehetett az anyagiak miatt,vagy bitos haverjae volt a kocsi,ez sem nagy dolog. Mondd meg neki iden kettesben akarsz vele nyaralni.
2014. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!