Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha egy fiú a barátnőjétől pénzt kér?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom igen. A történet nagyjából az,hogy össze jöttem egy sráccal,akivel együtt vagyok már 4 hónapja és anyuék elhívták közös programra velünk,amin anyuék fizették a belépőjét és vettek nekünk kaját is.A nap végére azonban a barátom még oda jött hozzám,hogy cigire is adnék-e neki kölcsön. Kiakadtam,mert kihasználásnak érzem,amikor anyáék fizettek így is mindent és még ez is. Ő azt mondja hülyeségen akadtam ki. Ti,hogy látjátok ezt?

2014. ápr. 9. 14:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz.
2014. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nos. Ez problémás kérdés. De nem ennyire...

Cinkes pénzt kérni a barátnőnktől ez tény de vannak alkalmak amikor nem az.


PL: Nálunk bnőmmel (2 éve vagyunk együtt) az elmult fél évben mivel elvesztettem a munkám ez úgy müködik hogy kisegitett. Eltartottam magam, de voltak helyzetek mikor jól jött a segitsége és önként ajánlotta fel. (természetesen vissza adom neki hamarosan most hogy ismét dolgozok)


Viszont azért az 1 doboz cigiért nem kérnék pénzt az biztos.. Ennyire van tartásom. De szerintem kiakadnod se kellett volna.. annyira nem gáz, főleg hogy szerintem nem 1x hivott meg már téged ő is.. (gondolom)

2014. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ez így gáz.
2014. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
egyszer adtam neki kölcsön cigire és nem kaptam vissza.Ez a második eset volt és kiakadtam már. Amúgy nem pénzes tényleg,de cigire a csajomtól..:(
2014. ápr. 9. 15:00
 5/19 anonim ***** válasza:
Egy olyan esetben, ahol megvan hívva a családi programra, minden ki van neki fizetve, elég undorító, hogy van pofája még pénzt kérni kölcsön akármire...
2014. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Cinkes a srác ez tény. De ha ennyire kiakadsz ezen akkor ezekszerint nem szereted őt eléggé.


Én ha úgy állunk a barátommal hogy neki nincs nekem van szivesen adok (habár én ajánlom fel) de ha kérne se haragudnék meg rá azért.

2014. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 kolosszus22 ***** válasza:
Fordított esetben gáznak éreznéd-e (azaz ha te mint lány kérsz kölcsön tőle)?
2014. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
kellemetlennek érezném.Nem szoktam másoktól kölcsön kérni. Inkább,ha vágyom valamire nem veszem meg,ha nincs rá pénzem.Makacs vagyok ezen a téren.
2014. ápr. 9. 15:21
 9/19 anonim ***** válasza:
nem hogy ciki, atomciki
2014. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%

Jajj mert ti még nem kértetek kölcsön a barátnőtől pár forintot?


Úgy kivannak akadva páran, hogy szét röhögtem magam.D


Bár lehet hogy Ti mással tartoztok a párotoknak már évek óta..mondjuk egy jó dugás, vagy egy DVD-vel:DDD


Kérdező, ha ennyire anyagira veszed a szitut..akkor egy közös nyaralás tervezésekor ki fogjátok egymást nyírni.

2014. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!