Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mégis velem a barátom, ha teljesen ellenkező vagyok, mint azok akik az 'esetei'?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal.

Lassan indult minden, velem szemben nagyon félénk volt,pedig ő egy igazi dumagép általában.

Mostanában veszem észre,hogy nem az ilyenfajta lányok jönnek be neki,mint én vagyok, mégis akkor miért van velem?

Írok pár példát: Szóba jött az egyik barátnőm,aki szintén hasonló hozzám, eléggé csendeske, nem mindig akar a középpontban lenni, s azt mondta rá, hogy 'ki nem állhatja őt. Igaz még nem is beszéltek,de alapból nem bírja,mert nem böffint neki semmit.' (ezt meg nem értem miért baj,hisz alig ismerik egymást,mit kellene szóljon szegény lány)Erre mondtam,hogy nem minden lány s3ggnyaló, erre meg ő:amiért mond valamit, nem lenne az,nem bírja az ilyen lányokat.

Tehát ha nem bírja az olyan lányokat, mint én, akik inkább csak a közeli barátoknak nyílnak meg,és nem mindenkivel elegyednek szóba csak azért,hogy észrevegyék őket,miért engem választott,és nem egy olyat ami folyton mindenkivel locsog?

A másik: láttak egy lányt sima ujjatlan felsőben,de melltartó nélkül, épp leguggolt és azt röhögték az egyik haverjával,hogy milyen kicsi didkói vannak,még az övék is nagyobb.

S akkor jutott az eszembe,hogy szinte nekem sem nagyobb mint annak a lánynak, akkor engem is kiröhög,mert kicsik?

És még sorolhatnék hasonlóakat, amelyek ellenkeznek velem,neki meg pont azok az esetei.

Szerintetek akkor miért van velem, ha ki nem állhatja a hasonló lányokat?18L


2014. ápr. 9. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A szereretet csodákra képes.
2014. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha engem szeret, miért 'szidja' azokat a lányokat,akik olyanok mint én?
2014. ápr. 9. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert téged szeret és nem őket, és benned van valami különleges ami a többi lányba nincs meg! 14/l
2014. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A női idiotizmus határtalan :D
2014. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne kombinálj ne kombinálj
2014. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos vagy és paranoiás kissé, felfújod a dolgot. A nagydumás és a nem mond semmit között van azért jó pár kategória még, ráadásul a srácok együtt tök hülyék, nem kell őket együtt komolyan venni.


23N

2014. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!