Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy el tudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy el tudjam ezt viselni?

Figyelt kérdés

A barátom nem igen foglalkozik velem, elmondasa szerint, azért mert volt h eljátszotta már, ezt, hogy mindenét oda adta,és átvagtak, ss velem ezt nem akarja el játszani. Elég sokszor csak este találkozunk, és mondtam neki h én ezt nehezmenyezem, de a válasza az volt amit leírtam. A másik dolog, hogy anyám meg az ő mostohája, folyamat arról beszélnek, hogy mi nem illünk össze, és psze ebből vita kerekedik köztem es anyám közt, mert parancsolni akar nekem, holott 22 eves vagyok...nincs szuksegem iranyitasra, eddig velem a baratom rendes volt, el is mondta az elejen hogy mivel 25 eves, meg változott, es nem akar problémát, tudom hogy volt sok bnoje elottem, de meg mondta, hogy kivel sokszor atverték a fejét és megcsaltak , mostmar normakis kapcsolatot akar.valamilyen szinten feltekeny is vagyok, de eztnem mutatom, csak örlöm magam, es nem tudom h mit kezdjek ezzel a helyzettel... sztetetk?

(A helyesirasi hibakert ezer bocs, de telorol vagyok, es nem tudtam mindenre oda figyelni)


2014. ápr. 9. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt...attól hogy telefonról írsz, miért nem lehet helyesen írni?
2014. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sértett emberrel kapcsolatot létesíteni nagyon nehéz dolog, mert meg kell küzdened mindazzal, amiről te nem is tehetsz.

Egy dolgot tudok javasolni, megértő legyél, következetes és kib...túl őszinte. Ha ez az egység meg van és nyugalmat-biztonságot adsz a párod számára oda fog szokni hozzád, ne légy türelmetlen.....

37F

2014. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Döntse el, hogy akar-e kapcsolatot, vagy nem. Egy normális kapcsolathoz az is hozzátartozik, hogy nem nézi levegőnek a barátnőjét. Ha nem akar törődni másokkal, keressen inkább egyéjszakás kalandokat. Te se kövesd el az ő múltbeli hibáját, és csak olyan pasiért törd magad, aki megérdemli.
2014. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mert nincs kedvem bajlódni; )

A baj az, hogy ő sokszorosan sértett, otthon se foglalkoznak vele, meg úgy nagyon senki, otthonazt bizonyítják, hogy egy semmire kellő, és ahogy mondtam a mostoha anyja meg anyám fejet is tömi és ezt nekem kell hallgatnom itthon és elég régóta ezt csinálják, már unom, mert nem tudok mit kezdeni a barátommal, mert sokszorosan sértett, nem akarom, hogy b*szogatasnak, hisztinek vegye:/

2014. ápr. 9. 18:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez csak egy-két hónapja megy, , előtte foglalkozott velem, amikor talalkozunk, akkor viszont puszilgat, szeretget, ölelget, de ha elakarok menni valahova, akkor azt mondogatja , hogy nem tudom ki lesz, lehet... oké ertem én, hogy dolgozik, de nekem is kell törődés.
2014. ápr. 9. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
A 3-asnak van igaza. Nincs olyan, hogy te küzdj azért, hogy ő hajlandó legyen végre emberszámba venni, csak azért mert anno x nő átba.szta a fejét. Komolyan, az ilyen ember mit képzel magáról? Hogy majd bárki tűrni és szenvedni fog amiatt mert ő szarul választott valamikor? Hagyd ott, majd eldönti hogy mit akar, de nehogy már te teperj és bizonyíts egy olyan balfa.sznak, aki nem képes felfogni hogy nem te bántottad valamikor, hanem más nők.
2014. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!