Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelekből tudjam, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből tudjam, h szerelmes egy pasi, és nem akar elhagyni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
páva haja van?akkor megvan a jel
2014. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdődő kapcsolat, vagy már tart egy ideje?
2014. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 éve. Az elején sokat udvarolt. Most is nagyon figyel rám, csak a szexet ritkábban szeretné, inkább átalakult beszélgetésekké. Sohasem mond nemet, nem pattint le, mindig ráér, ha kérem. De mondta, h szó sem lehet róla, h a barátnője legyek. Minden nap felhív, ha menni akarok nem hagyja, nyomoz utánam, velem jár kirándulni, azt mondja, h velem érzi jól magát, és ñagyon jó velem a szex, a barátainak bemutatott, de a lányának nem. Szerinte túl fiatal vagyok, és majd megunom. Úgy érzem, h más is van a képben, akit szeret..folyton hazudik..igy már nem bízom benne. nem gyomozok utána, csak megkértem, ha nemszeret, ne kinlódjunk. 3 év alatt egyszer mondta, h szeret, és legközelebb akkor szól, ha nem érzi már. Nem élünk együtt. 29 év van köztünk, ezért nem hiszem, h komojan tudna venni. Nem akar otthagyni azt mondta, de úgy érzem, h ez nem egészséges dolog, és csak lapít, én megbizonytalan vagyok. A legrosszabb, h nem hagy tisztan látni, nem hajlandó velem a kétejeimről beszélni, pedig ìgy tovább tudnék lépni.(eddig minden barátnőjével így viselkedett)
2014. ápr. 9. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennek valahogy olyan "se veled, se nélküled"-szaga van...

Illetve annál azért valamivel jobb, de erre én se nagyon tudok mit mondani...

Hacsak nem arról van szó, hogy a lelke mélyén túl öregnek hiszi magát hozzád, és ezért bizonytalan... Azt talán még meg lehet oldani...

2014. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de ha nem vagy a barátnője, akkor ez nem "kapcsolat", csak egy "titkos viszony".

Minden más csak körítés.

De a lényeg ebben a mondatodban van. :(

2014. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!