Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lányok-nők tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok-nők tényleg nem olyan gonoszak mint ahogy itt az oldalon állítják magukról akkor miért van itt annyi megkeseredett fiú-férfi?

Figyelt kérdés
Nap mint nap tömegével jönnek a kérdések, hogy a milyen bunkón viselkednek a fiúkkal a lányok, hogy milyen pénzéhesek és számítók, gonoszak stb... mire a lányok jönnek a ne általánosítsunk szöveggel és kikérik maguknak, hogy ők már pedig nem ilyenek. Akkor honnan van ez a sok lelki sérült nők által érzelmileg bántalmazott fiú-férfi?

2014. ápr. 9. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert azok pont a gonoszakat fogják ki. :D
2014. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Mert szerinted be fogják ismerni?
2014. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Mert személy szerint én egyáltalán nem érzem magam olyannak, sőt, én magam is észre szoktam venni bizonyos nőtársaimon, hogy ha felszínesek és számítóak. Nem tudok felelősséget vállalni az ő tetteikért attól, hogy én is nő vagyok.
2014. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Mert tragikusan fogják fel a legkisebb csalódásokat is. A férfiakban túlteng a büszkeség, és ha valami nem jön össze nekik, akkor majd' beledöglenek. De persze akkor sem képesek beismerni, ha ők hibáztak, hanem a nőket okolják mindenért.
2014. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Addig vagyunk megkeseredve, amíg nem találunk jobbat az előzőnél. Ez hetekben, hónapokban, években mérhető. Személy szerint akkor szoktam beismerni, hogy óriásit tévedtem, amikor már nem kötnek érzelmi szálak az előzőhöz. Fene tudja, hogy mire jó nekünk ez a sárdobálás, lehet az önérzetünket akarjuk ilyen módon bevédeni.
2014. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Úgy vettem észre,hogy simán belegyalogoltok a lelkünkbe, míg ha mi csinálunk valami sokkal kisebb dolgot, megsértődtök.


Pont nem is olyan rég kaptam egy önmagát "jófiúnak" tartó sráctól egy olyan kapcsolati pofont,hogy percekig csak néztem,hogy ilyen tényleg van.

Néha nézzetek magatokba.


Viszont,ha körbenézek a lányismerőseim között,akkor elmondhatom,hogy a számító ribiknek 100%-ban van pasijuk, a rendes, kedves, stb. lányok meg általában -évek óta(!)-szinglik. Pedig nem szebb az első csoport. Lehet,hogy a pasik is a bunkó csajokhoz vonzódnak?

2014. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"a rendes, kedves, stb. lányok meg általában -évek óta(!)-szinglik"


Ilyenekkel miért nem találkozunk soha? Nem mintha betegesen kutatnánk utánuk, de amelyik normális, az már legalább 7-8 éve kapcsolatban van, amelyik kicsit bohókás, szeleburdibb típus (de még a normális kategória), annak is már legalább 2-3 éve komoly kapcsolata van.


Az a helyzet, hogy normális egyedülálló nő nem létezik, mert azokra iszonyat hamar lecsapnak a vadászó férfiak. Úgyhogy nem értem, hogy a te normális barátnőid miért szinglik.

2014. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát nem mintha én találkoznék rendes, kedves, csinos lányokkal...
2014. ápr. 10. 17:46
 9/15 anonim ***** válasza:

Dolgoznak, tanulnak, semmi extra.

Lehet,hogy azért vannak egyedül, amiért a "megkeseredett fiúk-férfiak"? :P


Az egyik számító-lány pl. azért nincs soha egyedül, mert csak akkor lép ki egy kapcsolatból, ha jött egy jobb.


A helyetekben tuti úgy szelektálnék,hogy nem kötném egyből a lány orrára,hogy mennyit keresek, stb.

Ha külsőségek nélkül is veletek akar járni, akkor nagyobb az esély,hogy rendes-lány.

2014. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

Ezt komolyan kérdezed? Találkoztál már olyan nővel, akinek lett volna önkritikája vagy képes lett volna racionális gondolkodásra?

genetikailag ilyenek a nők, érzelmi lények, nem annyira jók a logikában, racionális dolgokban. Ha nem pozitívan nyilatkozol róluk, akkor 99% annyit fog írni,h "ne általánosíts) persze nagy részük nem tudja,h mi is az az általánosítás) vagy ugyanazt a 3-4 sablonmondatot bemásolják, pl. rossz helyen keresgélsz vagy nekiállnak sértegetni.

de mondok más példát is: ezen az oldalon is minden nő azt írja,h elítéli az alkalmi kapcsolatokat, taszítják a bunkók, vagy h nincsnek túl nagy elvárási. Aki kicsit is tapasztalt a nők terén, az tudja,h egyik sem igaz. Jobb, ha beletörődsz, h egy nő szavára sokat nem szabad adni.

2014. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!