Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem elég egy lánynak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég egy lánynak az hogyha valaki igazán szereti?

Figyelt kérdés
Miért nem elégednek meg egyes nők azzal hogyha teljesen szeretik őket és bármit megtennének értük?
2014. ápr. 9. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert az még kevés.
2014. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
mert akkor nem tudnak azért rinyálni hogy milyen bunkók a pasik hogy mindegyik csak azt akarja...
2014. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért???
2014. ápr. 9. 19:44
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez teljesen jó kérdés! Olyanokat megtettem, amit nagyon-nagyon kevesen , mindig mellette voltam , ha baj volt támaszt nyújtottam még sincs most barátnőm. :/
2014. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szandi75 ***** válasza:
2014. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És majd ezek után lesz az hogy magányukban sírnak mert szeretet hiányuk van.... csodálatos érzés hogy te meg le vagy.... de neki szeretettre van szüksége miközben te megadnád neki...
2014. ápr. 9. 19:47
 7/14 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Nem szabad kinyalni egy nő valagát sem, alapszabály, nem kell őket hercegnőnek kezelni, igaz így majd sok kiesik a rostán, mert nem fogják elviselni, de ha lesz olyan aki ennek ellenére is szeret és veled akar lenni, na azt kell megtartani komi, az majd utána kiérdemli a törődést!

26F

2014. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mert a lányok is igazán szeretni szeretnének <3

Valóban jó dolog, hogy ha valakinek legfontosabb lehet az ember, de ha más valakit akar, nem tudja értékelni.

Nem vagyok a szavak embere, nem tudom ez mennyire érthető így, ezért leírom... engem nagyon szeret egy fiú, mindig ott van ha kell, számíthatok rá mindenben stb... de ő nekem inkább csak barát...:)

2014. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8as ezzel nincs semmi probléma, csak én a volt barátnőmtől ezt másfél év együttlét után kaptam meg, ezt az információt...
2014. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vannak akik megelégednek, vannak, akik nem. És ez bizony nem csak a lányokra vonatkozik. Személyfüggő!
2014. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!