Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkezdtem járni egyik osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nusi0926 kérdése:

Elkezdtem járni egyik osztálytársammal, és tényleg szeretem is, de az első csóktól kicsit beparáztam. Mit tegyek? 12/lány

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne parázz ha 12 évesek vagytok akkor gondolom ő se smárolt még sokszor majd belejöttök
2014. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Neki is ez lesz az első (tudtommal)
2014. ápr. 9. 19:44
 3/13 anonim válasza:
Az én osztálytársam is ilyen :D csak náluk ez komplikált :/ egyik se mer lépni hiába biztatom a srácot, hogy kezdeményezzen a lánynál. Azt tanácsolom nektek is hogy nem muszáj neked kezdeményezni, de ha a fiút szereted és megbízol benne akkor hagyd hogy megcsókoljon :)
2014. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de cuki vagy, szívesen megcsókolnálak ^^
2014. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ő is mondta h nem akarja h én kezdeményezzek,és nekem se ez a szándékom,csak most rohadtul félek,h mi lesz... :(
2014. ápr. 9. 19:54
 6/13 anonim válasza:
(3. vagyok) mi baj történne??
2014. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne félj, eleinte kicsit furcsa lesz, de aztán együtt szépen rá fogtok jönni, hogy megy ez. Hisz szeretitek egymást, mindketten most próbálgatjátok ezt a dolgot, nyugodtan szórakozhattok az ügyetlenségeteken is, de még inkább örülhettek annak, hogy megtapasztalhatjátok azokat az érzéseket egymással, amit az első csókok jelentenek. :)
2014. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
okk,csak pl a kézfogásig is csak 1 hónap után jutottunk el,és osztályban alig beszelünk....
2014. ápr. 9. 20:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát bőven van időtök, nem kell elsietni azt a csókot. Biztos mindketten paráztok kicsit meg szégyenlősek vagytok.
2014. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én egy csókot sosem beszéltem meg előre egyik barátommal sem, hogy majd pl hétvégén csókolózunk. Mindig ösztönösen jött, szóval nem kell félni, nálad is ösztönös lesz. :) 18/L
2014. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!