Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem. Hogyan működhetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem. Hogyan működhetne ez közöttünk, hogy ne sérüljön egyikünk se és a kapcsolat se?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy megismertem, megszerettem, majd kiderült, hogy anyai ágon rokonok vagyunk. Nem tudom, hogy ez hányadik unokatestvérség, az az igazság, hogy nem is érdekel, egyszerűen szeretem, de miután megtudtuk ő úgy gondolta, hogy a jövőre nézve gondot okozna ez a dolog. Mit tegyek? Elfelejtsem? Tulajdonképpen milyen szinten vagyunk így rokonok? Működhetne egyáltalán? Nagyon szeretem.


21/L 20/F


2014. ápr. 9. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Drága! Szerinted mi honnan tudjuk, milyen szinten vagytok rokonok, hogyha le se írod, kidnek a kicsodája ő? Esetleg ennek kéne elsősorban utánajárni, hogy biológiailag és törvényileg belefér-e.
2014. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hopp :/ lemaradt....a nagymamáink unokatestvérek.
2014. ápr. 9. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
szarni bele.... végülis mind Ádámtól és Évától származunk...
2014. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, már másod unokatestvér, vagy attól messzebbi rokon, már nem gond.

A gének egy idő után "megszakadnak".

2014. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már......egy kisebb faluban ennél sokkal közelebbi rokonság köt házasságokat!!! Véleményem szerint ez nem lehet akadály!!!
2014. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit tegyek. :'( Ő most ettől elbizonytalanodott, pedig senki nem ellenzi és rendesen utána néztem mindennek és bárhova elmennék, bármit megtennék hogy megnyugodjon. :(
2014. ápr. 11. 08:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha unokatestvérek lennétek az gáz lenne, másod-unokatestvér már megengedett, még vallásilag is. Ti meg 3adunokatestvérek vagytok, tehát semmi vész. Amúgy ismerek olyan párt akik másod-unokatestvérek és együtt vannak már több mint 40 éve. Gyerekek unokák egészségesek.
2014. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Harmad unokatestvérek vagytok, az bőven belefér!
2014. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én ezt mind tudom. Egésznap a netet bújom, hogy mi lehetne a megoldás. Azt mondta Ő nem tud átsiklani afelett, hogy "rokon".Pedig nagyon sok helyen olvastam már, meg mondták is, hogy az már nem igazán számit rkkinnak. Pont olyan, mintha idegenek lennénk. Kérdeztem idősebbeket és fiatalabbakat is, mind azt mondják, hogy ez hülyeség és nem akadály.. :(
2014. ápr. 11. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!