Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányokat, nőket kérném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat, nőket kérném, hogy, mint egy gyereknek, magyarázzák el nekem pontosan miért is jó dolog a férfiaknak (miért éri meg) a házasság?

Figyelt kérdés

#házasság #a férfinak
2014. ápr. 9. 20:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
régen rossz, ha úgy indulsz neki, hogy "miért éri meg"....
2014. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 PearlDiver ***** válasza:
Nem csak a férfiaknak jó egy jó házasság, hanem a feleségnek és a gyerekeknek is. Jobb, mint bármi más. Boldogságot, szerető környezetet és biztonságot ad.
2014. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Miért nem a férfiakat kérded?
2014. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ezt inkább a boldog házasságban élő férfiaktól kérdezd.

A férjem a saját bevallása szerint még soha nem kapott ennyi szeretetet senkitől, mint tőlem. Persze ez még nem feltétlenül indokolja a házasságot, kinek kinek más erről a véleménye.

Mi hivatalosan is egymás hozzátartozói akartunk lenni és mindenben közösséget akartunk vállalni, emellett egy gyönyörű gesztusnak éreztük ezt esküvel is kifejezni.

2014. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ezt igazán akkor fogod érteni ha szerelmes leszel. A nevedet adod a szeretett nőnek és egy gyűrűt az ujjára, amit büszkén és szívből hord mert azt jelképezi, hogy hozzád tartozik.

Te ugyanilyen büszkén fogod hordani az ő gyűrűjét, hidd el nekem. :) Persze ezt mint mondtam, csak akkor érti az ember ha tényleg szerelmes.


26F

2014. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig tökéletesen fogalmaztam meg a kérdést, mindenféle provokáció és pejoratív értelmezést mellőztem.

Miért csinálsz bármit? Mert valahol megéri, akármennyire csúnya dolgot látsz is a szóban. Eszel, mert utána nem vagy éhes vagy mert életben maradsz, esetleg mert finom,stb. Mondhatod hogy megéri enni(jobban mint nem enni).


Az a kérdésem, a nőkhöz, hogy a házasság esetében mi ez a hozzáadott "érték" a férfi számára?

2014. ápr. 9. 20:29
 7/25 anonim ***** válasza:

A "miért éri meg" felfogás régen rossz. Erre azt lehetne írni van aki főz rá, mos rá, elpakolja a cuccait.

De a házasság nem itt kezdődik. Az egymás iránti tisztelet, szeretet és a közös kötelék megerősítése. De ezt neked még kér magyarázni.

2014. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A hozzáadott értéknek magának a másik embernek kellene lennie elméletileg, akit társul választunk, akivel elkötelezzük magunkat egymás mellett, akivel egy életre szóló szövetséget kötünk.
2014. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Az érzelmeket szerintem nem lehet igy mérni, mint ahogy te gondolozol. Egy érzelmen alapuló kapcsolat, szerelem olyan erős érzéssel hathat rád, hogy ugy érezd, hogy életed végéig azzal a személlyel szeretnél élni és fontossá válhat számodra, hogy házasság legyen, közös otthon, gyerek, mert mindennél fontosabbnak érzed, hogy a feleséged legyen akit szeretsz.
2014. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Semmiért. Ez csak egy hagyomány. Én nőként nem is szeretnék megházasodni, mivel manapság semmibe nem kerül elválni. A biztonságot szokták érvnek felhozni, de ez ma szerintem teljesen érvényét vesztette.

De a nőknek sem éri meg. Eleve ez nem haszon kérdése. Vagy szeretné valaki, vagy nem.

2014. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!