Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam visszaszerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam visszaszerezni a volt barátomat? Hogyan? Sokat veszekedtünk, amit nagyon megbántam. Emiatt szakítottunk. Visszaszeretném kapni, mert szeretem. Ő azt mondja nem akar kapcsolatot, nyugalmat szeretne.

Figyelt kérdés

De szerintem csak a veszekedés volt sok neki,és sztem még ő is szeret,mert azt mondja mindig elbizonytalanítom.Sztem ez azt jelenti,hogy nem akar kapcsolatot,de mégis amikor meghallja a nevetésem egészen máshogy érezhet.(Gondolom én)

21/L


2014. ápr. 11. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Talál majd helyetted 100x jobbat. :D
2014. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.

Lehetséges.......

2014. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:
100%
Ha azt mondja nem akar kapcsolatot, akkor az azt is jelenti. Ha rágörcsölsz, annál rosszabb lesz és csak eltávolodik tőled. Ha meg bizonytalan és rábeszéled, akkor az olyan is lesz...
2014. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez is úgy működik az életben, mint bármi más, amíg jelen volt az életedben, addig nem becsülted és minél elérhetetlenebb lesz, annál jobban szeretnéd majd visszakapni. Késő sajnos, meg kell tanulnod megbecsülni amid van és a következő kapcsolatodban nem elvéteni ugyanazon hibákat, amit az előzőben. Nyilván azért veszekedtetek sokat, mert nem volt jó a kapcsolat, így én azt tanácsolom, ne sírd vissza és főleg ne alázd magad azzal, hogy a nyakára jársz, mert attól sem fog változni, legfeljebb rosszabb lesz a rólad alkotott képe.
2014. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne próbáld visszahozni azt, ami már akkor sem működött jól, amikor még jobbak voltak a feltételek! Fogadd el, hogy vége, légy túl rajta. Tudni kell elengedni neked és neki is azt a kapcsolatot, ami nem volt elég jó ahhoz, hogy megmaradjon.
2014. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!