Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdés lényege, hogy sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés lényege, hogy sportos, erős, izmos lányokkal ismerkednék. De hol?

Figyelt kérdés

A sportos nem a hetente futok... az erős nem a ki tudom nyitni a befőttes üveget.... az izmos pedig nem merül ki a kettő foglalatában....

Ténylegesen erős, már-már testépítő leányzók... vagy olyan hölgyek ismeretségét keresem, akik érdeklődésétől ez nem áll távol.

De hol?

Mindenhol csak gebe kislányok vannak... sehol, egy erős, vagy kigyúrt nő....


Nincs olyan csaj akinek ez bejön? Aki ilyen akar lenni? Semmi?



2014. ápr. 11. 23:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem edzőtermekben próbálkozz.
2014. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 piriiiiii ***** válasza:
Remélem, hogy keveseknek jön ez be... mindennek megvan a határa. Mondjuk az én lábam eléggé izmos, de viszont nem kívánok ismerkedni, hahaha.
2014. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tuti tippet... :)

Magamtól nem jöttem rá... vagy hasonlókra.... :)

2014. ápr. 11. 23:14
 4/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem tudok érdembenválaszolni a kérdésedre, de érdekelne, hogy miért az izmos nők jönnek be? Szerintem egy lány formásan néz ki jól, kerek mellekkel, szép formás fenékkel, de távol áll tőlem ez a kockahas style lányoknál. De nagyon érdekelne mi az oka, hogy ez jön be neked. Tudom, hogy ízlések és pofonok, de mégis.:D

Amúgy én is azt javaslom, hogy konditeremben, vagy fitness programokon nézz körbe.

2014. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nézd... mondják izlések és pofonok... :) Neked pofon, nekem ízlés, leheet korcs a lelki világom, és az izlésem, megmagyarázni nem tudom, de én rájuk szavazok.... :)

Egyszerűen eredő, és ez van.... :)

Köszönöm a válaszod! :) Ha verítékig jól nem is feleltem a kérdésedre .... :)

2014. ápr. 11. 23:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem korcs a lelki világod, normális, hogyvalkinek ez jön be, valakinek az.:)

Csak érdekelt.

tudnál linkelni képet olyan csajról, aki bejön neked?

2014. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az izmos lányokat, persze azért ne egy testépítő legyen. :D
2014. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

pl ő:

[link]


vagy ő:

[link]


vagy pedig ő:

[link]

2014. ápr. 11. 23:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Na jó, ezek már nekem is túlzás. :D
2014. ápr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ugyan már....
2014. ápr. 12. 04:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!