Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam ezen a kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Volt egy 2 éves kapcsolatom,ami idegileg és lelkileg teljesen tönkretett. A barátom agresszív már már ijesztővé vált, a kapcsolatunk első felében egy visazafogott, udvarias, érzelmes barátom volt. Jöttek a megcsalások, a megalázások,a fenyegetések és minden tönkrement.Szinte mindent idővel megbocsajtottam, sirva kért bocsánatot többször is, hittem neki, hogy megvaltozik. Ám minden csak rosszabb lett. Szakítottam vele működött is hónapokig de nem birtam nélküle iszonyatosan szerettem. Testileg is bántalmazott egyszer, fel sem fogta mit tett. Úgy beszél velem, mint egy ronggyal, folyamatosan ha valami nem tetszik neki úgy belémszúr lelkileg a szavaival hogy kezdek átmenni depresszióba,de mikor meg minden rendben van, imádok vele lenni. Az idő során annyi lelki sérelmet kaptam tőle, hogy egy nullának érzem magam, azóta egy pasival sem tudtam kapcsolatba kezdeni, nem tudom feldolgozni ezt az egészet, még mindig őrülten szeretem, visszaakarom kapni a régi barátomat...
2014. ápr. 12. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ébredj fel, bele lóg a kezed a bilibe...

Ha bántalmazott stb. és ilyen természetű lett, azon nem nagyon fogsz tudni változtatni.

Én csak azt tudom tanácsolni, hogy lépj tovább...

2014. ápr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak túl kell lépned rajt. Ehhez idő kell, ez így természetes, ennek ez a rendje. Most várj egy kicsit, ne ismerkedj, töltsd el az időd mással, annyi jó dolog van a világon, nem kell mindig pasizni. Ha túlleszel rajt, kivered a fejedből ezt a hülyeséget is, hogy őt akarod visszakapni, ezt csak most érzed így, és könnyebben nyitsz majd más fiúk felé is. A világ nem a párkapcsolatról szól, néha le kell állni pihenni!
2014. ápr. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!