Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy dobtam a csajomat mert az exeivel beszélgetett facen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát attól függ szerintem, hogy mirõl és milyen gyakran beszélgettek. Ha sima baráti beszélgetések voltak akkor rosszul tetted.


19/L

2014. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Igen .. Nekem mondhat bárki bármit, aki az exeivel beszélget mondhatni rendszeresen vagy túlzásba vitt időnként az exeivel facebookon, smsbe, személyesen vagy bármilyen módon, annak hátsó szándéka van illetve vésztartalékot készit szakitás esetére, amit én marhára elitélek ... Most ha felmennék barátnőm facebookjára és azt látnám hogy egy exével beszélgetett, azonnal felhivnám és megmondanám neki, hogy ezzel most áljon le, többet ne keljen megkérjem rá, mert ha nem képes elengedni az exét/exeit mi értünk, akkor nincs miről tárgyalnunk tovább ...
2014. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2014. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

adjak neki még 1 esélyt, kérjem meg, hogy többé ne beszéljen velük?


vagy inkább hagyjam???

2014. ápr. 12. 10:48
 5/10 A kérdező kommentje:
kérlek válaszoljatok könyörgöm.
2014. ápr. 12. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:
idióta vagy. menj leckét írni, láma.
2014. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam néha beszélgetni az exeimmel és semmilyen hátsó szándékom nincs velük. Nekik is van barátnőjük, nekem van párom, akit szeretek. Attól mert egyszer valakivel jártam és nem haragban váltunk el, még megkérdezhetjük egymástól, hogy mi a helyzet.

Ennyi erőből kb azt is mondhatná, hogy ne álljak szóba ellenkező neműekkel.

Mi az elején tisztáztuk, hogy mindkettőnknek van múltja, fogadjuk el,és úgy szeressük egymást vagy sehogy.

Féltékenykedéssel csak elcseszed a bizalmát.

2014. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Második válaszoló vagyok:


Adj. De csak egy utolsót és csak akkor ha tudod hogy szeretne kapni egyet. Mond a feltételeid neki és szögezd le, hogyha ezeket nem lesz képes betartani, akkor végleg befejezed vele. Légy szigorú vele a feltételeidet illetően, és légy szigorú magaddal is, keménynek és fegyelmezés-képesnek kell lenned, ha szereted vagy szeretnéd őt szeretni, akkor mégha nemis ő de te megérdemled hogy adj neki mégegy esélyt, hogy boldog légy vele, de az esélyek osztogatását ne növeld, ad meg neki a lehetőséget egyszer, és ha él vele de nem úgy ahogy kérted, hagyd, ha pedig él vele úgy hogy tartja magát a feltételekhez, azt jelenti hogy megérte új próbát tenni.

2014. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jóltetted!
2014. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van par olyan exem, akivel neha beszelgetek. De ez nem jelenti azt, hogy barmit is akarnek toluk.

Szerintem kar ilyesmikbol ekkora ugyet csinalni.

2014. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!