Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves párok, szinglik, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves párok, szinglik, akik nem akarnak vagy egyikük nem akar gyereket, hogyan képzelitek el az életetek 30 felett?

Figyelt kérdés
Szerintetek relative sokan nem akarnak gyereket 30 felett?

2014. ápr. 12. 11:03
 1/10 moonlightsentinel ***** válasza:
89%

Hm, hát úgy képzelem el, hogy nem ébredek fel gyerekvisításkor hajnali háromkor. Akkor megyek el itthonról, amikor akarok. Nem szakítok, és nem válok el a páromtól, csak azért, mert ő már csak a gyerekkel foglalkozik. Nem fekszek le mással, mert már kihűlt a kapcsolatunk. Azt csinálunk, amit akarunk, nem a gyerek osztja be az időnket. Nem nyomorgunk, hanem normálisan élünk, mert nem megy el minden pénz arra, hogy a gyerek a hatszázadik játékért is elkezd hisztizni, amivel utána 2 percig játszik.

Valahogy így.

2014. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szóval szerintetek sokan vannak akik nem akarnak errea világr gyereket hozni? 30asok
2014. ápr. 12. 11:19
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
sztem meg meglepően sokan akarnak és sok csajnak perspektíva a gyerek, olvastam itt is olyat, hogy elhagyná a pasit,m ha nem akarna gyereket. én még csak 23 vagyok, de biztos, hogy nem akarok. van nekem jobb dolgom is, mint, hogy egy gyerekkel foglalkozzak. hogy képzelem el? egy még jobban fizető állásban valami kevésbé gáz pasival, aki szintén utálja a gyerekeket
2014. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nme utálom a gyerekeket, csak sosem akartam sajátot, egyrészt nem érdekel az egész életforma, másrészt nincs meg bennem az igény hogy legyen ..harmadrészt errea világra akkor is 100 szor meggondolnám hogy legyen ha éppen akarnék, szóval ez így együtt elég ütős hármas.
2014. ápr. 12. 11:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt egy komoly barátnőm pár éve. Ő sem akart gyereket, házasságot, miegymást. Én azért győzködtem hogy milyen jó lenne. Aztán miután szétmentünk egy éven belül teherbe esett:/
2014. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
más hogy akar valaki és más hogy ha nem...
2014. ápr. 12. 12:19
 7/10 A kérdező kommentje:
ezt belül kell érezni mint egy késztetést, mindekinek
2014. ápr. 12. 12:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha szabad válaszolnom 25 évesen is mert szingli vagyok.


Na akkor szóval elvégzem a munkám normálisan, aztán haza jövök zenét hallgatok olvasok meg dvd-zem. Hétvégén meg takarítok befizetem a számlákat és átlag 12-14-ig alszom.

És én is dettó úgy vagyok mint a 3-as van jobb dolgom is mint egy gyereket pesztrálni és igaza van mert én is azt látom h sokan akarnak.


De nekem tök mind 1 am a lényeg h én jól elvagyok.

Asszem németbe van az h a csajok 30%-a nem akar, de állítólag az EU-ba nálunk a legalacsonyabb a születés szám. Mindenesetre rohadt nehéz olyan nőt találni aki nem gyerek fanatik. Nekem a húgom is benyögte h 27 éves korára szeretne egyet. Ami ok csak engem ne cseszegetne mindenki.


Mer unom már hallgatni és magyarázkodni h mért nem.

Bezzeg ha azt mondom h nem dohányzom azt megértenék ezt v h nem.

2014. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

30 felett?


Mintha az élet megállna 30 felett:D

Még ha azt kérdeznéd,hogy 60 felett:D


Akinek van hobbija az eltudja magát foglalni vele,akinek nincs annak marad a gyerekbiznisz:d

Nekem elég volt játszani pár órát a SIMS nevű játékkal,hogy tudjam,hogy nem vágyom ilyesmire:)


Jó persze tudom,vannak akiknek mindenre van idejük,erejük meg pénzük.Nekik egy nap 48 órából áll.Minden elismerésem:d

Nekem túl rövid így is egy nap,és nem férne bele sosem annyit,amit eltervezek.

2014. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy szeretnék minden nap 2 órát edzeni.Én úgy tartom,hogy ép testben ép lélek.Heti többször megnézni egy-egy filmet vagy sorozatot(nem barzil josé armandóra gondolok)...nagyon szeretem a filmeket.Nekem nagy élmény egy jó filmet megnézni.

Aztán néha kimozdulni itthonról.

Mellette ugye pedig dolgozni is kell és ellátni az élet egyéb dolgait,takarítani,főzni mosni.(igen nekem a pizza az nem kaja,és ezzel,ha gyerekeim lennének sem etetném őket).

Rendszeresen szexelni.


Szóval szerintem ez elég sok dolog.

A legtöbb gyerekest ha megkérdezed mi a hobbija,azt mondják,hogy az alvás......

2014. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!