Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni abban, hogy az önbizalmat hogyan lehet erősíteni? Úgy érzem, egy férfi sem tudna elfogadni úgy, ahogy vagyok.

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Sosem voltam egy feltűnő jelenség, bár a külsőmet viszonylag sokan szépnek találják, elég csöndes vagyok, nem nagyon járok szórakozni sem és általában csak olyan pasik találnak meg, akik minden 2. lánynak írogatnak facebookon vagy elhívnak randizni. Már emiatt szinte teljesen fel is adtam azt, hogy találjak valaha egy olyan embert, aki el tudna engem fogadni úgy, ahogy vagyok és csak én kellenék neki. Fiatalabb koromban sok csalódás ért a szerelemben, mert már akkor is komolyabb voltam sok lánynál és a tizenéves fiúk nem tudtak ezzel mit kezdeni. De most, huszonévesen sem érzem, hogy jobb lenne a helyzet. Férfiakkal szinte alig beszélek, csak 1-2 volt osztálytársammal vagy régi ismerőssel. Egyébként is nagyon kevés embernek nyílok meg igazán, csak 2-3 barátnőm van, akikkel bármiről merek beszélni. Biztosan az is közrejátszik benne, hogy ilyen kevés az önbizalmam, de hogyan lehetne ezt erősíteni? Én nem tartom magamat szépnek és mindig mikor látok nálam sokkal szebb lányokat, elszomorodom és elmegy az a maradék, nagyon kicsi önbecsülésem is.
2014. ápr. 12. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Te is az álompasikra buksz...
2014. ápr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ez csak rajtad múlik járj el és kész
2014. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nem átlagos fiú válasza:
Szivesen beszélgetnék veled és lehetséges hogy sikerüleválaszt találni arra hogy miért nem sikerül párt találnod.
2014. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet túl nagyok az elvárásaid és azért nincs sikered.
2014. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem addig ne is akarj senkit,amíg nem látod magad szépnek.Mert csak állandóan panaszkodnál a pasidnak és állandóan elvárnád, hogy téged dícsérgessen.
2014. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én el tudnálak fogadni olyannak amilyen vagy, a kérdés, hogy te vajon el tudnál-e fogadni engem?
2014. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pofon egyszerű a dolog! nem vagy kitartó személyiség, ha valami nem sikerül abbahagyod és nem próbálkozol tovább.

keresd az olyan szituációkat, helyzeteket amiket normál esetben elkerülnél! csináld azt amit nem csinálnál! lépj ki a biztonságot nyújtó komfortzónádból!

2014. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!