Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párt találni normális igényekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem átlagos fiú kérdése:

Párt találni normális igényekkel?

Figyelt kérdés

Összesitve el lehet mondani rolam hogy eddig csak olyan lányokkal randiztam vagy kezdeményeztem náluk akik visszahuzodoak és önbizalomhiányosak. Szoval azoknál szoktam probálkozni akiket a férfiak többsége észre sem vesz.

Rolam annyit hogy akikkel randiztam többben csodálkoztak hogy nincs barátnöm, mert jol elbeszélgettek velem és külsőre mondták tőbben hogy jol nézek ki de legalább átlagosan. Belsöre meg rendben vagyok. Komolyan ennyire irreálisak a nők igényei vagy csak én fogtam ki rossz lányokat/nöket?


2014. ápr. 12. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szoval azoknál szoktam probálkozni akiket a férfiak többsége észre sem vesz."


Tehát a könnyű prédára hajtasz.

2014. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy milyen gyakran próbálkozol...
2014. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy könnyü préda.Egy szüz lány pl sokszor erősen válogat annak ellenére hogy ö mit tud nyujtani
2014. ápr. 12. 12:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Szoval ugy mondom hogy én nem vagyok pl a top 20-30%ban nem is keresem a top 20-30%ot mert eleve eltérőek az igényeik.
2014. ápr. 12. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:

És egy szűz mért lenne az, akit nem vesznek észre?:D

17 éves koromig én is az voltam, mégis rengetegen akartak felszedni.

Szerintem veled van a gond, hülyén gondolkodsz.

2014. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy könnyü préda?Vagy az elsőnek szolt?
2014. ápr. 12. 12:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Neked mondtam Kérdező.

Te írtad, hogy pl egy szűz is sokat válogat ahhoz képest, hogy mit tud nyújtani, ergo lebecsülöd azt, aki szűz.

Nem azért fog válogatni valaki, mert szűz, hanem mert vannak igényei, mint bárki másnak.

2014. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem becsülök le senkit.de ha valaki nem népszerü akkor mégis hogy várhatja hogy olyan párja legyen aki nők közül válogat és egész jok közül.nem mondtam hogy minden szüznek irreális igényei vannak.
2014. ápr. 12. 12:50
 9/9 A kérdező kommentje:
És azt se mondtam hogy csak a szüzeknek lehet irreális igényeik
2014. ápr. 12. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!