Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért titkolja a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolja a párom, hogy honnan van pénze?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt egy enyingi sráccal (nem c....) és már az elején feltűnt, hogy annak ellenére, hogy egy gyárban dolgozik minimálbérért, elég sokat költ. Most pl vett egy új dj berendezést, és mikor rákérdeztem, hogy miből annyit mondott, hogy "nem kell neked mindent tudnod!"

szerintetek?



2014. ápr. 12. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem sem kell neked mindent tudni. Amennyi értelem szorult beléd úgysem tudnád feldolgozni.
2014. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá, majd ha egyszer egy kasszán lesztek, akkor.
2014. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valami fekete dolog lehet benne.

Jó, ez nem 100% de nem hiszem, hogy egy ilyen dolgot normális esetben titkolni kéne.

2014. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4 hónap az nem sok idő,ennyi idő alatt azért nem tudom mennyire bíztok meg egymásban.Mondjuk hogy nem gondolunk semmi rosszra,nos saját bőrömön tapasztaltam ilyesmit párszor.Nem mutatom ki a világ felé,hogy mennyi pénzem van,mert sajnos sok olyan ember van,aki ki akar használni.A másik lehetőség,hogy nem akar róla beszélni mert mondjuk örökölte valakitől,aki fontos volt számára.Az ilyenek nehéz dolgok,még beszélni is sokszor nehéz erről.

Na most ha a nők egy csoportja megtudja vagy látja hogy mennyi pénzed van,akkor bizony amíg van a pénzből,"érdekelni" fogja őket.

Szerintem nem titkolja feltétlen előtted,és gondolom nem szeretnéd őt kihasználni sem,csak egyszerűen még nem szeretné elmondani neked valamiért.Ezt pedig csak te tudod kideríteni,hiszen te vagy vele,mi nem ismerjük.

2014. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ku***zik. Unortodox módon.
2014. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!