Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyenkor mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi lenne a jobb lepes?

Figyelt kérdés

8 honapja vagyunk egyutt a baratommal, o 24 eves en 20, ugy alakult, hogy a 3. honaptol kezdve kimondva-kimondatlanul, de egyutt elunk. Nekem o a masodik az eletemben, mig neki volt elottem 2-3 komoly kapcsolata is, ahol egyertelmuen o volt az, aki tobbet erzett, tobbet adott bele.

En nagyon szeretem ot, es erzem, hogy o is szeret, de ugy erzem felhuzott egy falat, amin egyszeruen nem tudok atjutni. Ismertem az elozo baratnoit, nagyon szerelmes volt belejuk, a kapcsolatba termeszetesen nem lattam bele, de azt tudom, hogy mindig o kereste oket, annyira szepen beszelt veluk (szerelmem, stb), hogy azt jo volt nezni. Velem azonban valahogy ezt nem csinalja, es nem tudom eldonteni, hogy vajon ez azert van-e mert nem szerelmes belem annyira, vagy inkabb azert mert fel kimutatni?

Es ezzel kapcsolatban lenne kerdesem: en mindenfele uton-modon kimutatom neki az erzeseim, tudja mit erzek iranta, es ereznie is kell, mert minden tettemmel ezt igazolom. De most kicsit megrekedtem, nem tudom, hogy folytassam-e ezt, aztan talan "felolvad", vagy inkabb lepjek vissza kettot, hatha rajon mit veszit, es akkor majd jobban probalkozik? Azt sem szeretnem, hogy belelustuljon ugymond ebbe a helyzetbe, mert latja, hogy en megteszek mindent igy is.

Hasonlo sztoriknak is orulnek, meg valaszoknak is, hogy szerintetek mi lenne a jobb.


2014. ápr. 12. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem meri magát teljesen "kiadni" neked,mert ahogy írtad eddig ő volt az a fél aki többet beletett a kapcsolatba.

Még az elején vagytok és lehet hogy nem akarja elsietni az egészet.

Ha továbbra is fenn állna ez a helyzet akkor beszéld meg vele, hiszem szeretitek egymást. :)

2014. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt:) igen en is erre gondoltam, csak annyira igazsagtalannak erzem, hogy volt par no, akik joforman nem is szolgaltak ra, hogy ennyit kapjanak, es en meg mar belegebedek, hogy viszonzatlanul adom ki magam valakinek lassan mar 8 honapja. Ereznie kene, hogy bennem nem fog csalodni..

Beszeltem mar vele ilyen dolgokrol, probal is valtoztatni, de nyilvan erzem hogy eroltetett, persze nem mondom neki, mert a szandek meg jolesik.

Csak igy meg ugy erzem engem nem szeret annyira, mint ahogy azokat a lanyokat szerette, persze ezen nem fogok tudni valtoztatni, ha igy van.

2014. ápr. 12. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne gondolkozd tul a dolgot, minnel kevesbe vagy biztos magadban annal inkabb erzi ezt o is. Es az nem jo. Nekem is szoktak ilyen periodusaim lenni es olyankor van az, hogy barmin osszekapunk.

Ha nem szeretnek akkor probalna a fuggetlenseget megtartani, peldaul nem lenne az, hogy egyutt eltek.

Lehet, hogy egyszeruen kicsit kiegett benne ez a nagy romantikazas, de ettol fuggetlenul kesobb meg visszajohet, amugy lehet az is segitene, ha neha csinalnal olyan dolgokat, amik kihozzak belole a "hosszerelmest"

2014. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, erre meg nem gondoltam, hogy a romantikazast nem szereti mar, pedig lehet benne valami. Milyen dolgokra gondolsz?
2014. ápr. 12. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit en nagyon szeretek a baratommal csinalni az peldaul a kozos fozes. De minden lepese. Egyutt megyunk el vasarolni, egyutt dobjuk ossze a kajat. Utana meg rajtatok mulik. Leulhettek megnezni vacsi kozben egy filmet. Ezekbol meg mind jonnek az ujabb dolgok. Elmehettek egyutt peldaul DVD-t venni az esti filmezeshez.

Egy kapcsolatban es ez sajat tapasztalat, az is gond ha ugymond tul ingerszegeny az egesz. Egy ido utan nincs mar mirol beszelni ha nem tortennek veletek uj dolgok. Kulon kulon es egyutt is.

Nekem ezek a dolgok sokkal tobbet jelentenek mintha minden nap mondjuk viragot kapnek tole, sokkal erdekesebb, izgalmasabb.

Ezeket mind lehet varialni, van meg rengeteg mas dolog is, szerintem ez kreativitason mulik :)

2014. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszt:) Ilyen dolgokat csinalunk mi is egyutt, sokat kirandulunk, eljon velem vasarolni, mindenben partner, ezert is irtam, hogy erzem, hogy szeret. Csak valahogy nem erzem ugy, hogy igazan beengedne az eletebe, nem mondja el, ha valami gondja van, vagy peldaul nekem hianyzik az is, hogy tervezgessuk egyutt a jovot, amit mondjuk tudok, hogy az elozo baratnovel csinalt, velem viszont egyaltalan nem. Ha nem vagyunk egyutt nem hianyol, vagy legalabbis nem mondja, akkor sem, ha eppen ugy alakul, hogy 1 hetet kell kulon tolteni, es nekem ez iszonyatosan rosszul esik. Ugy erzem, hogy ha ott vagyok, elutjuk az idot szuperul, de mar nem mer belemszeretni igazan, csak velem van, mert tudja, hogy en egy amolyan biztos pont vagyok szamara.
2014. ápr. 12. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy beleszeretsz-e valakobe az nem tudatos. Az lehet, hogy az, hogy kicsit tavolsagtartobb.

Tobb komoly kapcsolat utan szerintem nem akar mar nagyon tervezgetni, mert ha nem jon ossze akkor jon a pofara eses.

Azert nem vagytok meg olyan regen egyutt, szerintem ne parazz ezeken.

Sajat tapasztalat, hogy ha ilyesmiken agyalsz akkor maskepp fogsz hozza is.

Szerintem ha nem szeretne azt erezned azert. Lehet ido kell, hogy lassa, hogy tenyleg komolyan veszed az egeszet, hogy lehet a kapcsolatra alapozni.

2014. ápr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!