Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam a barátnőmnek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátnőmnek mit csináljak?

Figyelt kérdés
hazudtam a koromrol plusz 1 évet. mit mondjak neki vagy hogy mondjam meg neki? tuti szakítani fog..:( kérlek segítsetek..
2014. ápr. 12. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért hazudtál?
2014. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudom..:(
2014. ápr. 12. 13:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret nem a korod lesz a lényeg...
2014. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki. Biztos megérti.
2014. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért hazudtál a korodról? 2 hete ismeritek egymást, hogy eddig nem jött rá?
2014. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hány éves vagy és ő? Mért számítana neki az az 1 év ?

Szerintem ne parázz csak mondd el

2014. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 év miatt biztosan nem szakít. Csak mondd meg neki hogy van valami amiben nem voltál teljesen őszinte. És pont. Egy sétálás közben vagy valamikor egy komolyabb pillanatban. Esetleg full részegen. Mármint hogy mind a ketten és hirtelen túl őszinte leszel. Akkora nagy mérföldkő nem lehet ez az egy év.
2014. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen remélem nem lesz semmi..:(
2014. ápr. 12. 13:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg mondd el neki. Szakítani csak nem fog, viszont szerintem eléggé az jön le ebből, hogy nincs minden rendben az önértékeléseddel... Meg fogja kérdezni, hogy miért tetted, de nehogy azt válaszold rá, hogy "nem tudom", mert azzal csak rontasz a saját helyzeteden. Legyél vele végre őszinte és egyenes.
2014. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké köszönöm mindenkinek..:)
2014. ápr. 12. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!