Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogy hozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy hozzam helyre a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt,de ennek körülbelül a felét veszekedéssel töltöttük.A kapcsolatunk ilyen se veled,se nélküled. A veszekedések okozója általában én vagyok,pici sz*r dolgokkal,amiken ő felhúzza magát,és rögtön kidob. 2 év van közte és köztem. Nagyon szeretem,és nem tudom elengedni,még a sok veszekedés ellenére sem. Sokszor megbánt,jelzőkkel illet,amik nagyon rosszul esnek,de eltűröm.
2014. ápr. 12. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Max. 2 hónapot adok még nektek!
2014. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bármit képes vagyok megtenni érte.
2014. ápr. 12. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemhiszem h van jövője a kapcsolatotoknak, ha 7 hónap után itt tartotok.. nem fogja bírni a folyamatos veszekedést, csak úgy megsúgom.
2014. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj....tipikus buta női viselkedés. Eltűrni mindent csak hogy melletted maradjon? Te jó ég....hova süllyedhet még egy "nő"? Ezzel sose fogod magad mellett tartani ha úgy is vele maradsz, hogy sorozatosan megbánt téged, legfeljebb hozzászokik hogy van egy hülye mellette aki mindent elvisel és keres melletted egy igazi nőt, aki a sarkára áll és határozott......
2014. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!