Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kövérnek tart, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kövérnek tart, pedig nem vagyok az. Mit csináljak? 22L

Figyelt kérdés

170cm magas vagyok, és 50 kg, nem hiszem, hogy ez kövér lenne, mindenki azt mondja, hízzak, ő pedig hajszol, hogy fogyjak, mondogatja, hogy zsíros vagyok, hogy pocakom van stb.. és nem viccként. Már kezdem én is így látni.

Ti a helyemben mit csinálnátok? Persze, próbálok beszélni vele, ez nyilvánvaló. Köszönöm!


2014. ápr. 13. 10:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld meg elküldeni a pi_csába.
2014. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Dobd ki a fenébe.
2014. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Én tuti elküldeném a francba. Minek van veled, ha nem tetszel neki?
2014. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Nagy az isten állatkertje...Hagyd az ilyen idiótát, dobd ki a p_csába.
2014. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem vagy kövér. Ha nem változik, akkot hagyd ott. Az nagyon szar érzés, hohy pont annak nem tetszik az alakod, akivel legtöbbet vagy. Ne hagyd, hogy kiidegeljen ezzel. Sokaknak tetszenél, és megbecsülnének, hiszen teljesen jö alakod lehet.
2014. ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Dobd ki a fenébe. Ilyet még akkor is bunkóság mondani, ha kövér vagy. Paraméterek alapján viszont kimondottan sovány vagy és ha még ebből fogysz konkrétan beteg, csont és bőr anorexiás leszel.
2014. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

ez egyáltalán nem kövér, ez pont hogy a vékony kategória

a barátod nagyon nem tesz jót neked

2014. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Pálcika lehetsz, nem kövér.

Dobd ki a p**csába azt a bunkó kis sz*rcsimbókot.

2014. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél neki egy felfújható guminőt, amit saját ízlésére formázhat és fújhat fel.
2014. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is 170 cm vagyok és 50kg, és ràm is mindenki azt mondja, hogy sovágy vagyok... Inkább hízz, dobd ki a palit és olvass be neki egyet, hogy hogy lehet ilyen szerencsétlen ember, hogy nem tudja mi a jó, küldd el és mond meg neki hogy keressen egy "vékonyabbat" ha ez nem tetszik neki...
2014. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!