Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esett rosszul ez a kijelentése, vagy pedig túlságosan érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért teszem fel ezt a kérdést, mert mostanában baromira stresszelek az érettségi miatt, és lehet, hogy csak túlreagáltam az egész helyzetet. Nos. A barátommal már több, mint 1 éve együtt vagyunk. Nagyon szeretem, de tudni kell, hogy mikor összejöttünk ő elég szemét volt velem, nem vállalt fel 1 hónapig, eléggé lerombolta az önbizalmamat, és eltartott egy darabig, mire megváltozott, de azóta imád, és nagyon szégyelli az akkori viselkedését. Még most is vannak nyomai bennem, de tényleg szeret. Együtt vesztettük el a szüzességünket, és tegnap erről beszélgettünk. Viccből megjegyeztem, hogy lehet, hogy ha én nem jövök vele össze, még mindig nem feküdt volna le senkivel. Mire ő hozzá tette, hogy hát nem hiszi, mert volt akkor egy másik csaj, akit simán megfektet. És ezen kicsit ledöbbentem. Azóta nem megy ki a fejemből. Hülyeség ilyeneken fennakadni, és csak felejtsem el?


2014. ápr. 13. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megfektette?Nem... ----> Hülyeség ilyeneken fennakadni.
2014. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen tényleg hülyeség fennakadni. Csak beszélgettetek, viccelődtetek, szóval felejtsd el. Semmi jelentősége a dolognak.
2014. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne akadj ki rajta, pasi... Az egóját próbálta védeni, fényezni, ennyi. :)
2014. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ezen felül az is idegesít, hogy mindenen ennyire hamar ideges leszek, de köszi a válaszokat :) Annyira nem vagyok alapvetően ilyen sértődős, de ez a stressz kiborít...
2014. ápr. 13. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Az sem egy szép beszólás, hogy szerinted senki nem lett volna hajlandó lefeküdni vele. Erre ez még elég gyenge repost.
2014. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez egyfajta beszédhelyzetben jött elő, tudniillik, hogy az ő egyik haverja, volt osztálytársa szerelmes volt belém akkor, csak én nem tudtam. Azelőtt összejöttünk, hogy ő e zt bevallotta volna nekem. És ő mondta, hogy az a haverja azóta se látott nőt. És én annyit mondtam neki, hogy ne legyen vele ilyen, hiszen, lehet, hogy ha vele jövök össze valami véletlen folytán, akkor most ő lenne abban a helyzetben... :)
2014. ápr. 13. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!