Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyén reagáltam. Hogy hozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyén reagáltam. Hogy hozzam rendbe? Totál elszúrtam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom tegnap (életében először) azt mondta, hogy szeret... Erre én annyit reagáltam, hogy "az tök jó".

Az a baj, hogy ő olyan srác, aki eddig a nőkkel, lányokkal inkább csak a testiség miatt volt együtt, sosem voltak hosszú kapcsolatai, menekült az érzelmek elől.

Erre összejött velem, egy tapasztalatlan, totál átlagos lánnyal (ő az első barátom). Ő, aki mindenkit megkaphatna, mert szinte tökéletes.

A családja is mondta, hogy én vagyok az első lány, akit bemutatott nekik. Régóta vártam már, hogy azt mondja, szeret, de akkor, ott nem számítottam rá és fel se fogtam, hogy mit mondok.


2014. ápr. 13. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha értelmes a barátod megérti, de én leülnék vele nyíltan beszélni erről.
2014. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló helyzetben voltam én is. Én attól féltem, hogy csak kihasznál majd, szerencsére azóta is együtt vagyunk. Én is vártam, h og ymondja, aztán egyszer csak mondta, és én nem tudtam kimondani, pedig éreztem, hogy szeretem. De elmondtam neki, hogy szükségem van időre, hogy bízhassak benne, és bár szomorú volt miatta, de megértette.

2014. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem haragszik.

Vagyis úgy volt, hogy tegnap elmegyünk együtt bulizni, utána nála alszok, de aztán olyan hajnal 1 körül szólt, hogy ő fáradt (pedig sose szokott az lenni, bármeddig képes fent lenni), hazamegy. Adott pénzt taxira és mondta, hogy majd menjek, ha szeretnék.

Aztán reggel hamar felkeltem, csináltam reggelit is, erre közölte, hogy elmegy futni, majd eszik később.

Utána kérdeztem, hogy hazavisz-e, de csak odaadta az egyik kocsiját, mert "neki dolga van" és ennyi volt.

Semmit nem csináltunk, alig szólt hozzám.

2014. ápr. 13. 11:12
 4/6 A skizofrén ***** válasza:

Mindenképp beszélj vele róla, én is elég szarul érezném magam a helyében.


[link]

2014. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bizalommal van gondod, vagy nem szereted? Mert ha a bizalommal, mint nekem is, akkor mondd el neki, meg fogja érteni. Főleg mert azt mondod, teljesen átlagos vagy, ebből gondolom, hogy nincs túl sok önbizalmad. Nyilván rosszul esik neki, hiszen azt várta, hogy te is kimondod.
2014. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp beszéld meg vele.Kérj tőle elnézést, hogy nem jól reagáltál...Mond el, hogy hirtelen annyira meglepődtél, hogy nem tudtál mit mondani! Biztos meg fogja érteni :)
2014. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!