Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom? Hogy tudnám rávenni, hogy észrevegye magát? 16/L

Figyelt kérdés
A párommal két éve (fura így visszagondolva, hogy csak 14 voltam) távkapcsolatban élünk, általában 2-3 hónaponta van lehetőségünk találkozni, akkor minden rendben van, nagyon szeretjük egymást. Így viszont, hogy több ideig nem találkozunk, megváltozik. Persze ezt megértem, hiszen az ember egy társas lény, és más dolga is akad, ráadásul ugyebár velem sincs lehetősége találkozni, személyesen. VISZONT ami engem zavar, és sokszor vita is kerekedik belőle, hogy képtelen rám figyelni. Ha velem beszél, közben játszik, és végig azt kell hallgatnom, hogy a TF2-ben mi történik vele (ami végül is kis részben érdekel, mivel én is kocka vagyok :D Szoktunk együtt is játszani, de itt inkább a személyesebb, fontosabb jellegű beszélgetésekre gondoltam, akkor is játszik). És nekem ezzel nincs is addig probléma, amíg rendesen lehet vele beszélni, és velem is törődik. Ellenben utóbbi sokszor elmarad. Aztán pedig állandóan lelép, mert mennie "kell" valahova. Ritkán, ha már nagyon magányosnak érzem magam, mert előzőekben vitatkoztunk, megkérem, hogy maradjon velem, most menjen a testvére, vagy az édesanyja le a boltba, vagy főzzön más, de ez szinte lehetetlenség. Utána, ha el mondom, kulturáltan, hogy ez rosszul esik, valamint azt is, hogy mi a problémám, kiakad. Lelép, besértődik, hogy én állandóan csak szidom őt, szerintem ő egy sz.r, rossz ember. Pedig nincs így, imádom őt, csak vannak dolgok amik rosszul esnek, ilyenkor mindig én kérek bocsánatot, és én tűrök. Nem tudom, mit tehetnék, hogy észrevegye magát? Ő 17 éves. (egyébként elnézést a helyesírási hibákért, vagy ha értetlenül fogalmaztam, csak most kicsit össze vagyok zavarodva)
2014. ápr. 13. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a táv okozza. Ping pong szerűen működik. Ha nem tudjátok megoldani, hogy mégtöbbet együtt legyetek akkor vége, the end. Egy darabig megy, de már 2 évve kínlódtok így. Ez halott kapcsolat. Hacsak nem bútoroztok össze vagy mindennap leutaztok egymáshoz. Érted?
2014. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Próbáld meg, hogy nem te hozod helyre a kapcsolatot lássa, hogy neki is ha fontos vagy akkor ennyit meg kell tennie. Ha annyira nem képes, hogy 2-3 havonta figyeljen rád akkor lehet meg se érdemel. Te eljátszottad már ezt vele? Hogy amikor ő várja, hogy figyelj rá akkor nem figyelsz rá? Ha meg kibukik akkor megmondhat, hogy erről beszéltél neki...

Egy távkopcsalotot 2 évig nagyon nehéz helyben tartani. Mekkora a távolság köztetek?

2014. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 16-17 éveseknek egyszerűen nem való a párkapcsolat. Sőt szerintem senkinek se de ilyenkor még pláne nem. Én a helyedben szakítanék, és ismerkednék olyan pasikkal akikkel tudok "ténylegesen" járni.

17/L

2014. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezért nem érdemes távkapcsolatban lenni.

Nekem volt egy távkapcsolatom de nem sokáig tartott.

A barátnőmmel én is neten beszélgettem hétköznapokon de egész nap nem ülhetek a gép előtt. Ha mondtam neki hogy most kimegyek egy kicsit a haverokhoz akkor annak nem örült. Ha közel lakott volna akkor jöhetett volna velem.


Szerintem nem a barátod a hibás hanem a helyzet rossz és te is lehetnél megértőbb hogy van neki is élete, akkor is ha nem vagy ott.

2014. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
3-as ez k-rva jóXD Senkinek nem való a párkapcsolat, de azért te járnál valakivel azaz neked lehet való:D
2014. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
300km...A szüleivel elköltöztek, azért vagyunk most így távol, de már kiskorom óta ismerem, jó barátok voltunk, így ragaszkodok is hozzá. És szerintem eléggé megértő vagyok, hiszen maximum 2 órát beszélünk naponta :) Csak annyit szeretnék tőle, hogy abban a 2 órában figyeljen rám, ne másra.
2014. ápr. 13. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatban élek a barátommal 2 éve (100km) de még sohasem kellett arra kérnem,hogy figyeljen rám. Mindketten eljárkálunk haverozni barátnőzni mégsincs belőle veszekedés.Szerintem te is foglald le magad valamivel amíg nem beszéltek.Vagy ha tényleg ennyire rossz és tényleg ennyire nem foglalkozik veled a srác akkor ne kínlódj tovább mert nem sok értelme van csak sérülsz.Ne tűrj el semmit itt kompromisszumokat kell kötni. 18L
2014. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!